fbpx

Освітній напрямок “Кримінологія” вважається одним з досить складних, але від того він не стає менш цікавим у професійному плані.

Але спочатку розберемося з тим, що взагалі представляє з себе кримінологія. Так називається наука про природу, сутність, закономірності виникнення, суспільний прояв та запобігання злочинностям.

Під час навчання на факультеті кримінології головним завданням є посвятити вас, студентів, у наукову розробку запобігання та протидії злочинності, а також вивчити можливості її зменшення та негативного впливу.

Але є ще й інша мета. Студентів в обов’язковому порядку навчають формуванню комплексу знань у галузі кримінології, її історії, тенденціях розвитку, формах злочинності та її проявах, формування уявлення про особу злочинця та навичок з профілактики злочинів.

Під час навчального процесу студенти освоюють навички збору, дослідження, оцінки та використання доказів, а також вивчають спеціальні засоби та методи судового дослідження. Взагалі, кримінологія — це така наука, яка має багато чого такого. що можна вивчати й вивчати!

Проте найчастіше кримінологія є відгалуженням юридичного факультету. При цьому цей напрям навчання має кілька додаткових. Такими є:

  • біометрія та криміналістика;
  • кримінологія;
  • кримінологія судово-пенітенціарна;
  • соціальна політика та запобігання злочинності;
  • кримінальне право;
  • хімія у криміналістиці.

Після закінчення цього факультету багато випускників влаштовуються працювати криміналістами або слідчими в правоохоронних структурах (слідчий комітет, прокуратура) та в центрах експертиз.

Але якщо ми говоримо про навчання в Польщі, то вам варто пам’ятати, що не всі посади в державних структурах доступні іноземцям. Тому перш ніж обрати факультет кримінології добре подумайте, де ви хочете працювати потім та як будете застосовувати здобуті знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *