fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В Польщі дуже багато навчальних закладів, які були засновані ще в минулих століттях. Одним із таких закладів є Краківський Політехнічний Університет, якому вже більше шістдесяти років. І, звісно, цей ВНЗ теж відноситься до переліку найкращих вищих навчальних закладів Польщі. Адже саме тут навчають кваліфікованих інженерів, які високо цінуються роботодавцями вже протягом довгого часу. 

Загалом же Краківська Політехніка має низку вагомих переваг. Про головні з них і піде мова далі.

Переваги університету

Перше, на що варто звернути увагу – це сучасні напрями навчання. Студенти, які обрали для отримання вищої освіти саме Університет імені Тадеуша Костюшки, мають можливість обрати з восьми факультетів. Загалом же напрямів навчання аж тридцять і всі вони гарантують можливість успішного працевлаштування по закінченню навчання.

Так, можна сміливо заявляти, що Краківська Політехніка – це прямий шлях до успішного кар’єрного розвитку! Причина в тому, що Університет більшу частину уваги приділяє саме практичним заняттям. Більше того, заклад активно співпрацює з відомими компаніями і саме це дозволяє студентам отримати якісні професійні навички, пройти практику та стажування.

Ще одна перевага Краківської Політехніки в тому, що заклад обладнано найсучаснішими лабораторіями з інноваційною базою. Це дозволяє студентам проводити важливі і цікаві наукові дослідження. Проте головне те, що вони мають можливість набути необхідного досвіду і активно долучитися до наукової роботи.

Студенти, які навчаються в Університеті, мають можливість здійснити справжнє наукове відкриття. В Краківській Політехніці було створено дуже багато унікальних винаходів, а найголовніше, що їх створюють тут і досі. Це не тільки позитивно впливає на розвиток науки, а дає можливість студентам розвинути свої здібності, здобути досвід і стати частиною великого відкриття.

І, звичайно, в навчальному закладі панує доброзичлива атмосфера, що сприяє гарному навчанню. Крім того, студенти ВНЗ активно приймають участь в різних благодійних акціях і соціальних програмах. Наприклад, вони влаштовують свята з подарунками для дітей з дитячих будинків в День Св. Миколая. 

І ще. – всупереч загальній думці, що політехніка це не місце для дівчат, Краківська Політехніка доводить якраз протилежне! Половина студентів в Університеті – це дівчата. А на деяких факультетах дівчат навіть більше, ніж хлопців! Багато випускниць ВНЗ досягають значного успіху у професійній та науковій галузях.

Про факультети

Отже, Краківська Політехніка – це не просто ще один відомий польський університет. Це ВНЗ, який відкриває безмежні можливості перед своїми студентами, починаючи з можливості отримати гарну роботу і закінчуючи можливістю зробити відоме наукове відкриття.

Вище ми вже згадували, що всього факультетів в Краківській Політехніці вісім. Це:

  • архітектурний факультет;
  • факультет інформаційних технологій та телекомунікацій;
  • факультет електричної та комп’ютерної інженерії;
  • факультет цивільного будівництва;
  • факультет матеріалознавства та фізики;
  • факультет інженерії навколишнього середовища та енергетики;
  • факультет інженерії та хімічних технологій;
  • факультет механіки.

Кожен з цих факультетів має по кілька напрямів навчання, саме тому учні зможуть обрати саме ту професія, яка їм більше до душі!

Проте, Краківська Політехніка – це не лише академічні програми! Всі студенти мають можливість взяти участь у програмах обміну. Адже навчальний заклад має дуже багато міжнародних договорів з вузами по всьому світу. До того ж в Університеті ведеться активне соціальне життя, про що свідчить наявність близько тридцяти різноманітних спортивних та рекреаційних секцій. 

До того в Університеті активно діє “Сервіс кар’єр”. Завдяки йому кожен бажаючий отримує підтримку у пошуку практик, стажувань та підробітку, а також працевлаштування після закінчення навчання.

То, якщо ви бажаєте отримати вищу освіту саме в Польщі і ваш вибір пав саме на Університет імені Тадеуша Костюшка, то ви можете дізнатися всю необхідну інформацію в менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

Пам’ятайте, що студенти, які отримали вищу освіту в Польщі, мають можливість працевлаштуватись не тільки на польських підприємствах, а й в країнах ЄС. Отже це перспектива кар’єрного зростання! Саме тому ми і радимо розглядати польські ВНЗ для отримання вищої освіти для українських студентів.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *