fbpx

Комплекс ЗОШ ім. професора Сильвестра Каліскего

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Якщо ви шукаєте гарний та доступний навчальний заклад в Польщі, то обрати саме той, що потрібно, вам буде складно, коли у вас зовсім не має уявлення про те, скільки взагалі навчальних закладів є в Польщі.

Саме тому ми продовжуємо розповідати про різні заклади освіти, які є в Польщі. І одним з таких є Комплекс ЗОШ, що має ім’я професора Сильвестра Каліскего. Знаходиться він в Бистриці-Клодзкій і є одним із найстаріших у цьому місті. 

Від початку свого заснування заклад був центром освіти, виховання та культури колишньої незалежної гміни Бистриця-Клодзка.

Звичайно, в навчального закладу цікава історія. Школа розташована у двох будівлях, де раніше розташовувалися дві школи. Також тут впевнені, що школа така, якими є її вчителі. За понад 50-річну історію закладу освіти записано багато поколінь великих педагогів. Одні приходили до школи ненадовго, інші заповнювали її будні на всі дні навчання.

Хочете дізнатися про історію закладу – звертайтеся до наших менеджерів ГО “Atomy”! А поки розглянемо коротко навчальні напрямки.

Напрямки навчання

В Комплексі ЗОШ імені професора Сильвестра Каліскего студенти можуть обрати такі напрямки навчання, як:

  1. IT спеціаліст.
  2. Торговий технік, або продавець.
  3. Технік лісового господарства.

Метою професійно-технічної освіти є підготовка здобувачів освіти до життя в умовах сучасного світу, виконання професійної діяльності та активного функціонування на мінливому ринку праці.

Завдання школи та інших суб’єктів професійно-технічної освіти та спосіб їх реалізації зумовлені змінами, що відбуваються в економічному та соціальному середовищі, на які впливають, зокрема:

  • ідея економіки знань;
  • глобалізація економічних і соціальних процесів;
  • зростання частки міжнародної торгівлі;
  • розширення географічної та професійної мобільності, нових технік і технологій;
  • зростання очікувань роботодавців щодо рівня знань і навичок працівників.

У процесі професійно-технічної освіти важливою є інтеграція та співвідношення загальної та професійної освіти, у тому числі вдосконалення ключових компетентностей, набутих у загальноосвітньому процесі, з урахуванням нижчих освітніх ступенів. 

Належний рівень загальних знань у поєднанні з фаховими знаннями сприятиме підвищенню рівня професійних навичок випускників професійно-технічних навчальних закладів, а отже, надасть їм можливість відповідати викликам мінливого ринку праці.

У процесі професійно-технічної освіти вживаються дії для підтримки розвитку кожного учня відповідно до його потреб і можливостей, з особливим наголосом на індивідуальній освіті та кар’єрних шляхах, можливостях підвищення рівня освіти та професійної кваліфікації, а також запобігання ранньому закінченню школи.

Гнучке реагування системи професійно-технічної освіти на потреби ринку праці, її відкритість для навчання впродовж життя та освітньої та професійної мобільності випускників має підтримуватися розділенням кваліфікацій в межах окремих професій, занесених до класифікатора професій професійно-технічної освіти.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *