fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Вибір вишу – важлива подія в житті кожної молодої людини. Закінчуючи початкову або середню школу, молоді люди розмірковують про те, що вони хочуть робити далі, що робити з майбутньою професійною кар’єрою. Бо часто саме вибір профілю старшої школи чи технікуму визначає їх подальшу долю. 

Буває, що хтось із раннього дитинства знаходить те, що йому цікаво, і це може стати хорошою професією. Але іноді молоді люди обирають наступні етапи свого навчання, керуючись різними причинами: відстанню від дому до школи чи кількістю друзів там. Це непогано, тому що від молодих людей важко очікувати серйозних, дорослих рішень. Тому іноді, закінчивши одну школу, вони не знають, що робити далі, що призводить до подальших упущених виборів. Існує багато типів середніх шкіл на вибір, і вибір правильного може бути надзвичайно важким і матиме серйозні наслідки. 

Тому варто цікавитися пропозиціями різних шкіл, а також брати до уваги ті, що пропонують цілий спектр кар’єрних шляхів і безліч професій. Одним із таких рішень може бути Комплекс середньої та професійної школи № 2 в Єленя Гурі.

І сьогодні ми розповімо саме про цей навчальний заклад, а точніше про його пропозицію майбутнім студентам.

Навчальні пропозиції

Тим, хто буде навчатися в технікумі, пропонують обрати такі навчальні напрямки, як:

 • технік-перукар; 
 • техніка харчування та кейтерингових послуг;
 • трейдер технік.

А тим, хто обере навчання в професійній школі, доступні такі напрямки, як:

 • кухар;
 • продавець;
 • перукар.

Центр професійно-технічного навчання Єленя також знаходиться в комплексі середньої та професійної школи № 2 в Єленя Гурі. 

Що це означає? Це означає, що ніщо не заважає швидко підвищити свою кваліфікацію і стати кондитером, автослюсарем, кухарем, перукарем чи продавцем.

В навчальному закладі також пропонують два варіанти освіти для дорослих: 

 1. 3-річна загальноосвітня школа для тих, хто закінчив неповну середню школу або 8-річну початкову школу.
 2. 2-річна середня школа для дорослих, які вже є випускниками основної професійної школи.

Крім того, заклад пропонує кваліфікаційні професійні курси, після яких ви отримаєте професійне звання зі ступенем базової професійної школи або середньої технічної школи.

Усі заняття безкоштовні. Додатковим полегшенням є те, що курси для дорослих також можуть проходити за системою часткової зайнятості, а це означає, що вам не потрібно відмовлятися від поточної роботи — ви можете заробляти гроші та підвищувати свою кваліфікацію одночасно.

Професійні курси, які пропонує Комплекс середніх та професійно-технічних шкіл №. Stanisława Staszic закінчується відповідним сертифікатом, завдяки якому ви отримуєте можливість скласти іспит, підтверджуючи набуті компетенції. Звідси простий шлях до отримання диплома та професійного звання. 

А які професії пропонує Handlówka?

На вибір є цілих 7 професій, і деякі з них поділені на різні кваліфікації, тому ви можете зосередитися на тому, чого хочете досягти найбільше. Тому, якщо Ви виберете Комплекс загальноосвітніх та професійно-технічних шкіл № 2 в Єленя Гурі, ви зможете насолоджуватися титулом:

 • кухар;
 • техніка харчування та кейтерингових послуг;
 • продавець;
 • трейдер технік;
 • перукар;
 • техніка логістики.

Вихованці навчального закладу можуть похвалитися багатьма досягненнями в різних сферах: у гастрономічних, спортивних чи перукарських змаганнях. Кваліфікований колектив дбає про те, щоб учні школи виходили з найвищого рівня здібностей.

Вибір загальноосвітньої школи може здатися надзвичайно складним завданням, адже він багато в чому визначає подальші життєві рішення. Деякі люди в такому юному віці відчувають, що захочуть вчитися в майбутньому, тому обирають загальноосвітню школу як середню. Інші дуже рано виявляють свої захоплення і вирішують вступити до технікуму чи професійно-технічного училища. 

Тому варто переглянути пропозицію Навчального Комплексу і побачити, як виглядають заняття щодня. Широкий спектр можливостей означає, що вибір середньої школи перестає бути жахливим обов’язком, а може стати початком нової, омріяної кар’єри.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *