fbpx

Комплекс Загальноосвітніх шкіл імені професора Вільгельма Роткевича у Дзержонюві

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Комплекс загальноосвітніх шкіл у Дзержонюві був заснований у 1946 році, а точніше цього року було організовано Радіотехнічний курс для працівників фабрик в цьому місті. Тоді ж була створена перша радіотехнічна середня школа в Польщі. І директором тієї школи було призначено професора Вільгельма Роткевича, який був меценатом цього починання. 

З того часу минуло вже багато часу і навчальний заклад став більшим, сучаснішим та популярним серед студентів Польщі. 

Завдяки вкладеним інвестиціям, навчальний заклад змінив свій зовнішній вигляд. Термомодернізація будинку на пл. Конституції – відремонтовано багато приміщень, у тому:

  • спортзал;
  • збудовано сучасний шкільний майданчик разом із спортзалом на відкритому повітрі;
  • у шкільній бібліотеці створено мультимедійний центр. 

Устаткування всіх лабораторій збагачено комп’ютерами, проєкторами та мультимедійними дошками. 

Співпраця з промисловими підприємствами створила нові можливості для студентів отримати практику за вибраними професіями та підготуватися до вимог ринку праці. 

Молоді люди використовують можливості, які пропонують програми та проєкти ЄС, вдосконалюючи свій професійний рівень. навички, компетенції у сфері іноземних мов, і, перш за все, ставлення до активності та відкритості до світу та людей. 

Також в закладі студенти активно займаються волонтерською діяльністю, різноманітними соціальними ініціативами, охоче та успішно беруть участь у конкурсах у різних сферах.

Напрямки навчання

Обираючи для здобуття освіти саме Комплекс загальноосвітніх шкіл ім. професора Вільгельма Роткевича, студенти можуть вступити на такі факультети, як:

  1. Технік автоматизатор – якщо ви незалежна та акуратна людина та відкриті до технологічних новинок, то це ваша спеціальність. Щоб стати інженером з автоматизації, необхідно мати технічне та конструктивне чуття, здатність до абстрактного мислення, знання точних наук, зокрема математики, добру пам’ять. Важливі точність і регулярність. Інженер з автоматизації також повинен бути в курсі технічних новинок.Зараз майже всі галузі суворо автоматизовані, тому у хорошого інженера з автоматизації не повинно виникнути особливих проблем з пошуком роботи.
  2. ІТ-спеціаліст – підійде тим, хто почувається незалежною та акуратною людиною, та цікавиться точними науками, завжди відкрита до технологічних новинок. Оскільки ця професія підтримує всі сфери економіки, від економіки, медицини, освіти до зв’язку, у вас є шанс на привабливу роботу. Навчальна програма ІТ-технікуму включає загальноосвітні предмети, серед яких дві іноземні мови: англійська та німецька, а також професійно-технічні предмети.
  3. Технік мехатронік – це професія для тих, хто любить конструювання та цікавиться експлуатацією машин і технічних пристроїв, наукою та творчою діяльністю. Професія техніка-мехатроніка вимагає знань і навичок у сфері електроніки, електротехніки, механіки, пневматики, гідравліки та програмування PLC.
  4. Технік механік – це спеціальність для тих, хто цікавиться конструкцією та експлуатацією машин і технічних пристроїв, а також точними науками. Ви отримаєте професію, яку цінують і шукають у всьому Європейському Союзі. Навчальний план у ПТНЗ включає загальноосвітні предмети, в тому числі дві іноземні мови: англійську та німецьку, а також теоретичні та практичні професійно-технічні предмети:

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *