fbpx

Комплекс професійно-технічних та загальноосвітніх шкіл ім. Ветеранів Любанської землі в Любані

Якщо ви шукаєте сучасну школу в Польщі, то Комплекс професійно-технічних та загальноосвітніх шкіл ім. Ветеранів Любанської землі.

Це сучасна школа, яка дбає про всебічний розвиток учня та його безпеку. Тут усвідомлюють, що світ постійно змінюється, тому для закладу дуже важливо бути інноваційним на всіх рівнях: 

 • дидактичному;
 • виховному;
 • турботливому. 

Сфери навчання, які тут пропонують, є різноманітними, привабливими та адаптованими до ринку праці, за яким в закладі ретельно слідкують, оскільки хочуть, щоб їхні випускники знайшли роботу за професією, за якою вони навчаються, та здобули кваліфікацію.

Заклад приєднується до багатьох проєктів, завдяки чому можемо запропонувати студентам участь на курсах, тренінгах, стажуваннях, закордонних стажуваннях, навчальних таборах та дидактичних поїздках. Реалізовані проєкти також дозволяють збагатити дидактичну базу сучасними засобами навчання. Також тут оснащують аудиторії професійним обладнанням, яким користуються студенти, завдяки чому навчання та отримання навичок стає для них не лише обов’язком, а й великим задоволенням.

Викладачі навчального закладу постійно вдосконалюють свої компетенції та вміння. Вони закінчують аспірантуру, курси, тренінги, беруть участь у вебінарах та майстер-класах. Завдяки прихильності керівництва школи та вчителів ми отримали численні сертифікати, що підтверджують високі стандарти, які панують у нашому закладі. Вчителі та учні співпрацюють у підготовці шкільних свят, заходів, фахових конференцій та конкурсів. Завдяки цьому молодь навчального закладу відкриває та розвиває свої схильності та таланти.

Це безпечна та дружня школа, де поважають і підтримують один одного!

В цьому навчальному закладі студенти можуть обрати такі напрямки освіти, як:

 • ІТ-технік;
 • програміст;
 • технік-рекламіст;
 • технік з харчування;
 • технік готелярства;
 • технік логістики.

Розглянемо кожен з цих напрямків більш детально.

ІТ-технік

ІТ-технік – цікава, креативна, престижна та дуже високооплачувана професія для динамічних та сповнених винахідливості людей. Головним завданням школи є підготовка наших студентів як майбутніх спеціалістів до виконання завдань у професії. ІТ-технік – професія, яка має попит на вітчизняному та зовнішньому ринках праці. IT-шники легко знаходять роботу в різних галузях економіки. Вони також можуть відкрити власний бізнес.

Як у Польщі, так і в інших європейських країнах існує дуже високий попит на компетентних працівників у сфері інформаційних технологій. Прогнози ринку праці свідчать про те, що професія ІТ-спеціаліста й надалі залишатиметься в списку найбільш потрібних серед роботодавців. Розвиток молодої людини в цьому напрямку відкриває перспективу професійного та життєвого успіху. Багато ІТ-фахівців поєднують свою професію з пристрастю, що дає привід для задоволення та самореалізації.

Програміст

Програміст – одна з найбільш популярних професій на ринку праці. Студенти, які починають навчання в новому напрямку навчання, отримають теоретичні знання та практичні навички з професійної кваліфікації в галузі проєктування баз даних і вебсайтів, а також програмування та тестування додатків.

Здобуття освіти на рівні технікуму за професією технік-програміст дозволить випускникам продовжити навчання в політехнічних коледжах чи університетах, а також дозволить розпочати власний професійний шлях.

Школа співпрацює з Вроцлавським політехнічним університетом та Державною вищою професійною школою. Вітлон в Легниці. У сферу співпраці входить:

 • можливість активної участі студентів у вибраних лекціях та практичних заняттях, що проводяться в університетах;
 • участь співробітників університету в проєктах, які реалізує школа;
 • участь у лекціях, презентаціях та інформаційних зустрічах, які відбуваються в університетах чи школах.

Випускник школи за фахом технік-програміст буде підготовлений до виконання наступних професійних завдань:

 • створення та адміністрування сайту;
 • створення, адміністрування та використання реляційних баз даних;
 • програмування вебдодатків;
 • створення та адміністрування систем управління контентом;
 • проєктування, програмування та тестування передових вебдодатків;
 • проєктування, розробка та тестування настільних програм;
 • проєктування, розробка та тестування мобільних додатків.

Технік з реклами

Студенти технікуму за професією технік-рекламіст знайомляться з питаннями, пов’язаними з наданням рекламних послуг, займаються рекламним фотографуванням, розробляють плакати, білборди, листівки, реалізують ролики та готують рекламні гаджети тощо. футболки та чашки. Навчаються організовувати та проводити рекламні кампанії, правильно обирати форми реклами та ЗМІ.

Технік реклами:

 • володіє знаннями у сфері маркетингових досліджень, отримання замовлень, ведення торгових переговорів, переговорів та роботи в рекламних агентствах;
 • вміє скласти медіаплан, вивчити дієвість та ефективність реклами, підготувати пропозицію.

Метою професійної освіти з рекламної техніки є підготовка до реалій сучасного світу, виконання професійної діяльності та активна адаптація до динамічно змінюваного ринку праці.

Технік харчування

Комплекс професійно-технічних та загальноосвітніх шкіл ім. KZL також представляє напрямок — технології харчування та кейтерингові послуги. Навчання за цією професією готує студентів і слухачів до надання послуг громадського харчування та громадського харчування. Вони стосуються планування харчування, приготування їжі, а також організації вечірок і послуг харчування. Ринок послуг громадського харчування розвивається дуже динамічно. Знайти роботу в гастрономії дуже легко як у Польщі, так і за кордоном. Професійно підготовлена ​​людина з освітою в області харчування та громадського харчування також готова до ведення власного бізнесу.

Технік готелярства

Технік готелярства — це професія, яка готує випускників до роботи в секторі індустрії туризму. Готельєр займається організацією та наданням послуг з розміщення та харчування, а також інших послуг, пов’язаних із перебуванням гостя в готельному закладі. Він визначає набір пропонованих готельних послуг, порядок їх надання і розробляє комерційну політику. Він співпрацює з іншими установами, що пропонують готельні послуги, збирає думки про вподобання клієнтів, аналізує пропозиції конкурентів і постійно моніторить готельний ринок. 

У цій роботі ви точно не можете впасти в рутину — це пов’язано з постійною зміною гостей і необхідністю індивідуального підходу до їхніх потреб і вимог. Тенденції розвитку та досвід багатьох країн світу свідчать про те, що це професія, що розвивається, і вимагає вищої кваліфікації, тому що вимоги гостей готелю постійно зростають, і щоб їх задовольнити, загальний рівень послуг необхідно постійно вдосконалювати. Саме таку освіту ми хочемо гарантувати нашим випускникам.

Технік з логістики

Навчання на спеціальності техніка з логістики відкриває перед студентами такі можливості, як:

 • можливість отримати найбільш популярну на сучасному ринку праці професію;
 • високий рівень проходження іспитів на підтвердження професійної кваліфікації (перевищення середнього рівня проходження у воєводстві та країні);
 • успіхи в олімпіадах та предметних конкурсах вищого рівня;
 • стажування у провідних роботодавців у галузі TSL.

А також закордонне стажування за програмою Erasmus Plus (Іспанія, Італія, Німеччина) та участь у програмах ЄС, що дозволяють брати участь у кваліфікаційних курсах, професійних поїздках, оплачуваних студентських стажуваннях. Кращим студентам присуджують стипендії!

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *