fbpx

Комплекс навчальних закладів ім Яна Вижиковського в Любліні

Комплекс був створений на базі торговельної школи, яка була відкрита 1 вересня 1966 року. Тоді було створено три перших класи зі спеціальностями продавець та офіціант денної та вечірньої системи. На той момент Директором закладу призначили Юзефа Адамовича. До складу педагогічної ради входили: Мечислав Бунда, Ян Гавік, Януш Мейснер, Гелена Скібова та Зофія Волак.

Для потреб школи було орендовано 3 класні кімнати та учительську в приміщенні Базової будівельної школи Lubińskie Przedsiębiorstwa Przemysłowe на вул. М. Кюрі-Склодовська. 26 червня 1967 року відділ освіти в Любліні передав будинок на вул. Коперніка 2 та одну кімнату в гуртожитку ЗОШ №1. 1 вересня 1968 року було створено середню економічну школу за напрямом «економіка та організація промислових підприємств», середню економічну школу трудящих. Ще через рік місцеперебування закладу було перенесено до початкової школи No1 і створено основну додаткову школу.

24 червня 1972 року закінчення навчального року відзначалося особливо урочисто. Вперше в історії закладу випускникам четвертого класу вручили атестати зрілості. Цього ж дня школі було передано банер за кошти Дослідного заводу «Медь» КГХМ.

У зв’язку зі збільшенням кількості учнів та двозмінною роботою дирекція школи за погодженням із закладами охорони здоров’я: Zakład Doświadczalny „Cuprum” KGHM та PZGS у Любіні доклали зусиль для пристосування закладу харчування „Eureka” до приміщення школи за адресою вул. вул. Костюшко 5.

З тих часів навчальний заклад активно розвивається! Так, у жовтні 2011 року під час святкування 45-річчя школи закладу присвоєно ім’я першовідкривача польської міді Яна Вижиковського, а у 2019 році до комплексу шкіл №2 приєднано ІІІ ЗОШ. 

У жовтні 2021 року разом із відзначенням Патрона школи відбулося святкування 55-річчя школи.

Комплекс навчальних закладів імені Яна Вижиковського – це чудовий вибір для закінчення середньої освіти в Польщі і здобуття професії.

В закладі студенти можуть вільно користуватися:

  • мультимедійною ІТ-лабораторією;
  • лабораторії з інтерактивними дошками;
  • добре обладнаною готельною студією;
  • добре обладнаною туристичною студією;

лабораторією харчових технологій, яка оснащена професійним обладнанням для громадського харчування.В технікумі все облаштовано таким чином, щоб учні навчалися із задоволенням та отримували максимальну користь від здобутих знань. Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в школі імені Яна Вижиковського в Любліні, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *