fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Перед тими, хто планує навчатись в Польщі, постає не просте завдання – їм потрібно обрати навчальний заклад, який буде повністю відповідати їхнім потребам. Чому завдання непросте? Тому що навчальних закладів в Польщі існує дуже багато і обрати саме той дуже складно!

Тому ми й пропонуємо майбутнім студентам свої послуги, тобто допомагаємо всім бажаючим не просто вступити до того чи іншого закладу освіти, а й обрати технікум чи університет.

Якщо ж ви ще в пошуку, то радимо вам звернути увагу на Комплекс електронних шкіл імені Ігнація Домейка в місті Болеславець. Цей навчальний комплекс включає:

 1. Zespół Szkół Elektronicznych im. Ігнацій Домейко в Болеславці. 
 2. Комплекс механічних училищ ім. Людвіка Варинського в Болеславці.
 3. Комплекс комерційно-обслуговуючих училищ ім. Яна Кохановського в Болеславці.
 4. Комплекс загальноосвітніх та професійно-технічних шкіл ім. Майор Генрик Сучарський в Болеславці. 
 5. Будівельний шкільний комплекс у Болеславці.

В цих навчальних закладах студенти матимуть змогу займатися в шкільних студіях та майстернях, оснащених професійним обладнанням, за допомогою якого учні можуть отримати всі необхідні професійні навички.

Важливо відзначити, що в Комплексі практикують мовні курси:

 • VCC Німецька для електриків;
 • VCC English для дизайнерів комп’ютерної графіки;
 • VCC Німецька для зварників.

Крім того, студенти можуть записатися на додаткові заняття з німецької або англійської мов. Зауважимо, що для успішного навчання в польському навчальному закладі потрібно заздалегідь вивчити польську мову. Тому ще раз нагадуємо, що зробити ви це можете разом з командою Atomy. Дізнатися деталі ви можете, якщо перейдете по цьому посиланню!

Але розгляньмо, які ж напрямки навчання практикуються в Комплексі.

Напрямки навчання

В Комплексі електронних шкіл імені Ігнація Домейка абітурієнти можуть обрати один з представлених напрямків навчання:

 1. Технік-зварювальник.
 2. Гірничий технік підземних робіт.
 3. Технік-механік.
 4. Технік автомобіля.
 5. Технік-мехатронік.

Технік-зварювальник є високо цінованою та затребуваною професією на ринку праці через дефіцит такого роду спеціалістів. Велика кількість підприємств, які працюють на ринку з виробництва зварних виробів і конструкцій, а також багато заводів використовують зварювання як допоміжний процес. 

Тому дуже важливо, щоб кваліфікований персонал контролював процес склеювання на всіх етапах процесу склеювання. Тут дуже важливу роль відіграє персонал з нагляду за зварюванням.

Підземний гірничий технік – це професія, яка користується попитом, оскільки розробка сировини регулюється положеннями гірничого законодавства, а власники шахти зобов’язані наймати наглядачів і менеджерів із середньою або вищою освітою.

Як технік підземного видобутку, ви знайдете роботу на підземних гірничих заводах, які видобувають корисні мінерали. Якщо у вас є пристрасть до науки, ви можете працювати в конструкторських бюро, науково-дослідних і дослідно-конструкторських підрозділах, на геолого-геотехнічних підприємствах, заснованих на гірничій техніці, або продовжити навчання в університеті.

Технік-механік вміє організовувати та контролювати виробничий процес, він може складати, монтувати, запускати й експлуатувати машини та пристрої.

Як технік-механік, ви працюватимете на виробничих підприємствах на посадах, пов’язаних з виробничим процесом, механічною обробкою, зварюванням, металообробкою, експлуатацією та програмуванням чисельних верстатів, або ви можете продовжити навчання в університеті.

Автотехнік знає виробництво, експлуатацію, технічне обслуговування та ремонт сучасних автотранспортних засобів. Крім того, вивчає правила дорожнього руху та отримує водійські права категорії В.

За професією автотехнік ви можете працювати в салонах автосервісу та продажів, авторемонтних майстернях, станціях діагностики транспортних засобів, на складах і транспортних базах логістичних компаній, компаній з продажу автозапчастин і витратних матеріалів, компаній з виробництва різних видів транспортних засобів, на складальних підприємствах, а також вести власний бізнес, наприклад, майстерню з ремонту автомобілів або ви можете продовжити навчання в університеті.

Технік-мехатронік володіє знаннями та практичними навичками в галузі механічної технології, електротехніки, електроніки та інформатики. Мехатроніка — це міждисциплінарна професія (вона поєднує в собі знання з багатьох галузей техніки).

Як технік-мехатронік, ви працюватимете на виробничих підприємствах на посадах, пов’язаних з виробничим процесом, робототехнікою та автоматизацією, або в будівельних офісах. Ви зможете керувати та програмувати ПЛК, роботів та верстати з ЧПК.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *