fbpx

Польські ліцеї і технікуми – подання документів

Терміни подачі документів у польські ліцеї і технікуми відрізняються так само, як і умови вступу. Наприклад, більшість закладів розглядають заяви в порядку їх надходження. То ж не слід зволікати з цим! Адже ті, хто раніше подав заяву – має можливість більш широкого вибору спеціальностей та місця в гуртожитку за умови, що гуртожиток є, звичайно.

По термінах і датах – нереально зараз ототожнити всі польські ліцеї і технікуми. Рекрутаційна кампанія триває! У деяких закладах перша хвиля уже закінчилась і розпочинається друга, а у інших закладів тільки розпочали прийом документів за першою хвилею.

ПЕРЕВАЖНО подавати документи до польських ліцеїв і технікумів треба за таким планом:

  • реєстрація у навчальний заклад – може розпочинатись у березні  або квітні і завершуватись в червні;
  • до 16 липня, на вимогу Закладу, можна донести необхідні документи;
  • наприкінці липня в Закладі опубліковують список учнів, які не пройшли конкурсний відбір;
  • тоді ж учні, яких прийняли до вибраного закладу, доносять оригінали документів, чим підтверджують свій вибір;
  • якщо за результатами першої хвилі не заповнені всі місця на всіх спеціальностях навчального закладу розпочинається друга хвиля;
  • за другою йде завершальна, третя хвиля рекрутаційної кампанії.

В польських ліцеях і технікумах не завжди є місця на ті спеціальності, що вподобала і обрала ваша дитина. Тому в заяві на вступ необхідно вказати не лише пріоритетну спеціальність, а й ІНШУ, на яку учень може претендувати, якщо пріоритетні місця будуть зайняті.

Це лише послідовність подій вступної кампанії в польські ліцеї і технікуми, але кожен заклад може мати свої додаткові вимоги. І про це теж необхідно пам’ятати! 

Ми не можемо змінити правила прийому дітей до ліцеїв та технікумів, але можемо допомогти дітям обирати свій шлях. Все, що вам потрібно, це звернутися до нас для уточнення всіх деталей. 

Консультація у наших менеджерів БЕЗКОШТОВНА, а записатися ви можете, позвонивши нам за телефонними номерами ?+380674550190, ?+380993675750.

Також ви можете звернутися до нас на електронну пошту – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com

Або просто заповнивши форму нижче:

Також ви можете залишити свої питання в коментарях під записом і ми обов’язково з вами зв’яжемося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *