fbpx

IV Ліцей імені капітана Євгеніуша Горбачевського, Зелена Гура

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ваша дитина має можливість закінчити повну середню освіту в Польщі! IV Ліцей ім. капітана Євгеніуша Горбачевського є популярним «авіатором», завдяки підтримці великих традицій Вищої авіаційної школи. 

Девіз навчального закладу «Тільки з нами щасливі посадки», що означає добре освічені випускники, які досягають життєвих успіхів. Ліцей забезпечує навчання учнів на 15 відділеннях, по 5 класів на кожному рівні. Студенти вивчають дві іноземні мови на розширеній основі. При цьому вони можуть обрати, які саме мови вивчати:

  • англійську;
  • французьку;
  • німецьку;
  • російську;
  • італійську. 

Мовні групи налічують до 15 учнів, а студенти кваліфікуються в групи на основі мовного тесту. Це дає можливість проводити заняття в групах з урахуванням рівня володіння мовою. 

Навчально-виховний процес організовано на основі педагогічного експерименту, затвердженого Міністерством народної освіти. Навчальний рік поділяється на три періоди, що дає змогу підвищити ефективність роботи учнів. Оцінювання є пунктуальним, форми знань та терміни узгоджуються зі студентами на початку кожного уроку. Це дає можливість учням планувати свою роботу протягом навчального року. 

Студенти також мають право голосу у своєму розкладі, оскільки мають право вибирати класи та вчителів, які проводять уроки. Під час набору до І класу учень не обирає профіль. На першому році навчання веде заняття з усіх предметів, включаючи базову програму. На третьому курсі І класу він вже може обрати предметну спеціалізацію і починає виконання предметів, відповідно до своїх інтересів і вибору напряму навчання, у розширеному обсязі. Це дає можливість обрати спеціалізацію відповідно до інтересів та вибору напряму навчання.

Короткий опис напрямів навчання

Якщо ваша дитина ще не визначилася з тим, ким хоче стати в найближчому майбутньому, то вона має змогу вступити до академічного класу. 

При виборі кафедри або навчального профілю не обов’язково вирішувати питання щодо вибору розширених предметів та профілю класу після початкової школи. Вас приймають до «загального» академічного класу і протягом двох років ви можете поміркувати, дізнатися про свої інтереси та схильності. За цей час студенти разом із своїм класом вивчають основні предмети курсово-кредитної системи ліцею. Вони мають можливість розвивати свої мовні компетенції, починаючи з поточного рівня, визначеного на основі мовного тесту.

Якщо студент вже зробив вибір і хоче навчатися за напрямком медицини, то він може обрати для навчання саме медичний профіль.

В ліцеї пропонують два відділення або класи медичного профілю. Для них характерна в основному співпраця з Університетом Зелена Гура та заняття в університеті. У добре обладнаних університетських лабораторіях студенти можуть застосовувати свої знання з біології, хімії та фізики на практиці в групах по 10 осіб під керівництвом кваліфікованих спеціалістів та академічних викладачів. 

У першому класі навчання починається з «непрофільних» предметів, а потім зосереджується на найважливіших. Проте з першого класу учні раз на тиждень беруть участь у лабораторіях університету Зелена Гура.

Якщо вас зацікавив Ліцей ім. капітана Євгеніуша Горбачевського, то звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація БЕЗКОШТОВНА! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми знову вам нагадуємо, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *