fbpx

ІІ Ліцей ім. Княгині Ганни Яблоновської

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В місті Білосток знаходиться ІІ ліцей, названий ім’ям Княгині Ганни Яблоновської – уроджена Анна Пауліна Сапіга. Народилася Княгиня 22 червня 1728, а не стало її 7 лютого 1800. Ганна Яблоновська була польсько-литовською шляхтянкою XVIII сторіччя і походила з роду Сапіг. Її батьками були берестейський воєвода Казимир Леон Сапіги та Кароліна Тереза Радзивілл. З часом Ганна стала дружиною брацлавського воєводи Яна Каєтана Яблоновського. Це була дуже розумна і освічена жінка. За фахом вона була економісткою і по сьогодні в Польщі її поважають, як покровительку науки та мистецтв.

ІІ ліцей, що носить ім’я відомої Княгині, є однією з найстаріших середніх шкіл у Білостоці. Історія школи бере свій початок з 1919 року, коли була створена однойменна жіноча гімназія. 

Керівництво та вчителі навчального закладу надають великого значення вихованню та повазі шкільної традиції та історії. Ліцей відзначає своє свято 22 листопада – це річниця відновлення назви навчальному закладу. З цієї нагоди вручається почесна відзнака – Перлина принцеси. Їх можуть отримати вчителі, учні та друзі школи. 

Традиційно щороку обирають Сапежанку та її пару. Це відзнака для зразкових студентів, які досягають високих результатів у навчанні. Пара виконує представницькі функції. Важливими партнерами ліцею є батьки учнів. Саме вони суттєво підтримують роботу вчителів та керівництва школи. 

Другий ліцей – це навчальний заклад, який динамічно розвивається і адаптується до умов, що склалися, та пропонує цікаві напрями навчання. Сьогодення ліцею так само вражаюче, як і його історія. керівництво заклад дбає про те, щоб забезпечити багату і різноманітну освітню пропозицію. Тут дбають про всебічний розвиток наших студентів. 

Молодь навчається на 25 кафедрах під керівництвом висококваліфікованого професорсько-викладацького складу. Педагоги спеціалізуються на роботі з обдарованими учнями, а також підтримують молодь залежно від індивідуальних освітніх потреб. Першокласникам ліцею пропонують вісім класів з розширеннями, які відповідають їхнім потребам. 

Політехнічний профіль ІІ ліцею

Одним з головних профілів навчання є політехніка. На цьому факультеті обов’язково вивчають фізику, математику і англійську мову. Звісно, що і польська мова також є обов’язковою для вивчення!

Факультет проходить під патронатом Білостоцького технологічного університету та Білостоцького університету. І головні його особливості, окрім розширеного вивчення предметів математики, фізики, англійської мови, є:

  1. Іноземні мови: англійська та за бажанням німецька, французька або російська.
  2. Додаткові заняття: основи астрономії, комп’ютерна графіка, алгоритміка.

До факультету політехніки запрошують студентів, які цікавляться точними науками. Математика та фізика – це предмети, на яких базується навчальний план кафедри. Навчаючись у політехнічному профілі, вони отримують знання, завдяки яким у майбутньому знайдуть своє місце у світі сучасних технологій та передової техніки. Вміння логічно мислити, раціональний підхід до проблеми та аналітичний склад, безумовно, полегшать студентам навчання.

ІІ ліцей – це чудові викладачі, сучасні, добре обладнані класи та широка освітня пропозиція. Навчальний заклад розвиває співпрацю з університетами. Студенти політехнічного профілю беруть участь у лекціях, які проводять наукові співробітники Білостоцького університету, а також мають можливість брати участь у лабораторних заняттях на фізичному факультеті, де, використовуючи чудове університетське обладнання, пізнають надзвичайний світ фізики. і дізнайтеся, що вивчення цього предмета є захоплюючим, корисним і дуже корисним.приємним. 

Англійська мова, яку викладають у розширеному діапазоні, дає студентам кращі шанси опинитися в сучасному світі технологій. Учні зможуть взяти участь у олімпіаді з математики, фізичної олімпіади, комп’ютерної олімпіади, Національної олімпіади «За алмазний індекс AGH», у математичних змаганнях: «Альфік», «Кенгуру» та фізичному конкурсі «Левенятко». Найталановитіші студенти, досягнувши найкращих результатів, зможуть розвинути свої навички та розширити свої знання з математики чи фізики в рамках індивідуальної програми навчання. 

Випускники з політехнічним профілем мають право обирати багато напрямів навчання, в тому числі: механіка, будівництво, економіка, математика, інформатика, мехатроніка, електроніка, телекомунікації, робототехніка, теоретична фізика, аеронавтика і космонавтика, ядерна фізика, експериментальна фізика.

Позакласна робота на уроці – це історія і суспільство. Додаткові заняття: комп’ютерна графіка, лабораторні заняття на фізичному факультеті Білостоцького університету, основи астрономії чи алгоритміки.

Оригінальний навчальний план з математики розроблено та впроваджено Агнешкою ​​Павлчук. Запатентована навчальна програма з фізики була розроблена та впроваджена паном Даріуш Босовський.

Опис медичного профілю

Факультет під патронатом Медичного університету та Білостоцького університету – це:

  1. Розширені предмети: біологія, хімія, англійська мова.
  2. Кількість годин провідних предметів трирічного циклу навчання: біологія – 12, хімія – 10, англійська – 15.
  3. Іноземні мови: англійська та за бажанням німецька, російська або французька.
  4. Позакласна робота: Латинська мова в медицині.

Учні факультету біології та хімії мають розширене коло біології, хімії та англійської мови. Заняття в цьому класі проводитимуться за активуючими методами, в яких закріплення теоретичних знань буде підкріплено лабораторними вправами, а додаткова підтримка у вигляді збільшення кількості годин англійської мови дозволить нашим студентам знайти своє місце у світі. науки ефективно. 

Такий спосіб навчання створює великі можливості на наступному етапі навчання. Студенти мають у своєму розпорядженні добре обладнані лабораторії: біологічні та хімічні, а також лінгафонні, а також ми забезпечуємо висококваліфікований викладацький склад. Також вони зможуть брати участь у заняттях, які організовує хімічний факультет Білостоцького університету. Студентів підготують до участі в таких змаганнях, як: біологічна олімпіада, олімпіада екологічних знань, хімічна олімпіада, олімпіада з харчування та харчових знань та інші. Позакласна робота: Латинська мова в медицині

Позакласна робота – це історія та суспільство. Випускники біологічно-хімічного факультету мають право обирати різні напрямки навчання, зокрема: медицина, стоматологія, реабілітація, фізіотерапія, невідкладна медична допомога, фармація, охорона здоров’я, косметологія, біотехнологія, біохімія, лісове господарство, ветеринарія, дієтологія, біологія, хімія, океанографія. Оригінальну програму з хімії розробила та впровадила магістр Божена Ідзьк.

Підсумок

Ми описали для вас лиш два факультети ІІ ліцеї. Проте і цього опису вже достатньо, щоб зрозуміти, наскільки серйозно підходять до процесу навчання викладачі навчального закладу! Безумовно, ІІ ліцей в Білостоку – це професійний і пріоритетний навчальний заклад в Польщі, який відкриває перед студентами широкі можливості.

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *