fbpx

І Ліцей імені Адама Міцкевича

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

А́дам Міцкевич — один із найвидатніших польських поетів, діяч національно-визвольного руху. Засновник романтизму у польській літературі, польської романтичної драми. У Західній Європі його порівнюють з Байроном і Ґете. 

Під час свого життя у Парижі був професором слов’янської літератури в «Колеж де Франс». В основному відомий як автор поетичної новели «Дзяди» та національного епосу «Пан Тадеуш», який вважають останнім великим епосом шляхетської культури Речі Посполитої. Міцкевича вважають національним героєм Польщі!

Ім’ям цієї видатної людини в місті Бялосток названий І Ліцей. Це навчальний заклад, який забезпечує високу якість виховання та навчання. В ліцеї продовжують традиції, поєднуючи їх із сучасністю, що дозволяє підготувати студентів до навчання у всіх найвідоміших університетах країни та зарубіжжя. 100% випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах, зокрема в медичних і політехнічних університетах

Ліцей виховує молодь у дусі мудрої толерантності, співіснування в полікультурній групі, з повагою до власної ідентичності та інших людей. Молодь організовує численні благодійні акції, активно займається волонтерством, дізнається про культуру, історію та звичаї інших народів під час занять англійською мовою з іноземними студентами. 

Переваги навчального закладу

Ліцей має такі значні переваги. І головною з них є те, що навчальний заклад має кваліфікований професорсько-викладацький склад, який чудово готує учнів до зрілості, олімпіад та змагань. 

Відповідно до 17-го Національного рейтингу старших шкіл «Perspektywy» 2015 року ліцей посів 1 місце у Білостоці. І це вже в дев’ятий раз! Також навчальний заклад займає 1 місце у воєводстві Підляшшя, і теж в дев’ятий раз.

Перелік навчальних напрямів

В І Ліцеї є 3 класи навчання:

  1. Альфа.
  2. Бета.
  3. Гама.

Клас Alpha – α присвячений амбітним та працьовитим молодим людям, для яких наполеглива праця під керівництвом професійних викладачів поєднується із задоволенням досліджувати захоплюючі наукові галузі майбутнього. Медицина, фармація, біотехнологія, медична біоінженерія – це лише деякі з факультетів, які чекають на випускників навчального закладу. 

Ліцей має сучасно обладнані лабораторії. Зацікавлені студенти можуть взяти участь у позакласних заходах, таких як латинська для медицини та англійська для медицини. Учні альфа-класу запрошуються до участі в таких олімпіадах: хімічних, біологічних, еколого-математичних.

Бета – β клас – це пропозиція, адресована кандидатам з чіткими планами на майбутнє, які мають на меті навчатися в таких галузях: медицина, стоматологія, фармація, ветеринарна медицина тощо. Підлітки вивчають біологію та хімію на поглибленому рівні, тобто предмети, отримані під час набору на всіх медичних факультетах Польщі. Заняття з біології та хімії проводять високоосвічені викладачі та проходять у шкільних лабораторіях, оснащених сучасним лабораторним обладнанням. 

Зацікавлені студенти можуть взяти участь у позакласних заходах, таких як латинська для медицини та англійська для медицини. Учні бета-класу також запрошуються до участі в таких олімпіадах: хімічних, біологічних та екологічних.

Профіль класу Гама орієнтований на предмети, які дозволяють після закінчення ліцею навчатися на архітектурному факультеті та багатьох інших політехнічних і природничих факультетах. 

Крім предметів, що проводяться у розширеному обсязі – математики та фізики, студенти братимуть участь у заняттях з архітектурного креслення. У лабораторії фізики студенти використовують набір C0ACH5, який дозволяє проводити «включені» та «офлайнові» вимірювання, аналіз оброблених даних та побудову динамічних моделей. 

Завдяки співпраці з Білостоцьким технологічним університетом та Інститутом фізики Білостоцького університету студенти можуть брати участь у лабораторних заняттях та лекціях у цих університетах. Для бажаючих студентів також є групи з підготовки до олімпіади: математика, математична і фізична лінгвістика, технічні знання.

Підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *