Хто не мріяв стати пілотом?

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

*інформація надана з метою ознайомлення відвідувачів сайту

Всі, хто з дитинства мріяв стати пілотом або ж літати на літаках, можуть обрати для подальшого навчання галузь повітряного транспорту. Послуги пасажирського і вантажного перевезення потрібні усюди, в усіх країнах світу. Саме за рахунок такого прогресу постійно збільшується кількість повітряних операцій, будуються нові пасажирські та вантажні термінали, бази обслуговування авіакомпаній.

Така тенденція є свідченням того, що потреба у працівниках, які будуть обслуговувати сферу повітряного транспорту, буде тільки зростати. І це дуже гарний привід, щоб реалізувати мрію. При цьому зовсім не обов’язково бути саме пілотом! Є дуже багато спеціальностей, які задіяні в галузі пасажирського і вантажного перевезення.  

Хто такий технік Авіонік?

Ми в команді ГО “Atomy” пропонуємо вам розглянути можливість стати техніком Авіоніком. Про яку саме професію йде мова? Ця професія має ще одну назву, а сме технік-електрик аксесуарів бортового обладнання. 

Як ви вже могли зрозуміти, мова йде про дійсно унікальний напрямок механіків, які займаються обслуговуванням різних повітряних суден. Він включає в себе підтримку:

  • бортової радіонавігації;
  • радіозв’язку;
  • пілотажних приладів літаків.  

Крім того, учні під час навчання освоюють область електроніки в цілому! А для того, щоб закріпити отримані знання, всі студенти обов’язково проходять практику в аеропортах і авіаційних терміналах Польщі. 

Коли ж студенти закінчують навчання, то вони можуть претендувати на робоче місце в авіакомпаніях, організаціях з технічного обслуговування. Також техніки Авіоніки потрібні на заводах, які будують літаки і вертольоти. 

Варто додати, що авіонік також займається обслуговуванням електричного і радіоелектронного обладнання різних повітряних суден, ремонтом мережі енергосистеми та електрообладнання і авіоніки. В його обов’язки входить діагностування стану електричного обладнання та авіоніки, а також замовлення матеріалів і запасних частин.

Звісно, не варто відкидати і той факт, що техніку Авіоніку потрібно буде виконувати і певну рутинну роботу – заповнювати документацію, здійснювати обслуговування основних метеорологічних вимірювальних приладів, тощо.

Загалом же, під час навчання студентів готують, до виконання таких професійних завдань, як:

  • проведення і документальний супровід виконання планового технічного обслуговування бортового обладнання;
  • діагностування технічного стану електричних установок на основі вимірів електричного опору і доступного зовнішнього візуального огляду;  
  • діагностування технічного стану допоміжних електродвигунів, встановлених на літаку, включно з виконанням тестування портових акумуляторів;  
  • виконання технічного обслуговування вимірювальних приладів; 
  • монтаж системи вимірювань і виконання вимірювань електричних і електронних пілотажних приладів;  
  • виконання робіт по ремонту електродвигунів і т.д .  

Перелік завдань, які має вміти виконувати технік Авіонік, можна вести ще довго. Так, ця робота дійсно непроста, але від того вона стає не менш цікавою! 

Вивчитися на спеціальність техніка Авіоніка можна в польському технікумі чи ліцеї. В технікумах період навчання складатиме п’ять років, а в ліцеї – чотири роки. По закінченню навчання всі студенти мають скласти фаховий іспит. Тільки після цього їм видають диплом “Технік Авіонік”. З ним вони можуть піти працювати, а бо ж продовжити навчання у ВНЗ Польщі чи інших країнах ЄС.

Нагадуємо, що навчання в державних польських технікумах є безкоштовним! Навчальний процес ведеться виключно польською мовою, а тому подбайте заздалегідь про те, щоб ви і ваша дитина володіла польською на гідному рівні. Просто вивчити не вийде! Знання польської мови в учня має бути підтвердженим відповідним сертифікатом. Детально про це написано ТУТ так само, як і про те, які документи потрібно надати при вступі до навчального закладу.

Крім того, всі студенти обов’язково вивчають англійську мову, а за бажанням можуть обрати до вивчення ще й німецьку або іспанську.

Що стосується того, в якому саме технікумі можна отримати спеціальність техніка Авіоніка, то ви можете обрати один з навчальних закладів, розташованих в таких містах, як Краків, Жешув, Люблін. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *