fbpx

ХХХ ліцей з інтеграційними відділами у Вроцлаві

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Отримати середню освіту в Польщі сьогодні може кожна дитина! Є безліч закладів, які пропонують не просто закінчити повну середню освіту всім бажаючим, а й отримати технічну професію!

Так, ХХХ ліцей в пришкільному комплексі No 6 – це інтегрована школа, концепція роботи якої побудована на основі добре усвідомленої традиції, враховуючи сучасний підхід до освіти. Тут вам і самостійні проекти ЄС, і електронне навчання, і мистецькі та творчі майстерні та репетиторство. І це тільки деякі з ініціатив в ліцеї!

Навчальний заклад співпрацює з Вроцлавськими університетами та партнерами з-за кордону. Вся діяльність ліцею спрямована на розвиток учнів, які можуть розраховувати на підтримку вихователів, психологів, репетиторів, логопедів або форму допомоги, яка найкраще відповідає їх поточним потребам.

Переваги ліцею

ХХХ ліцей – це перевірене та безпечне місце! Тут мудро ставлять свої вимоги та послідовно переслідують спільні цілі. 

В навчальному закладі пишаються тим, що їх діяльність помічають і цінують. Наприклад, діяльність ліцею відмічена такими сертифікатами, як:

  • школа інновацій та творчості;
  • місце без бар’єрів;
  • школа з життям;
  • школа підприємництва.

З 2019/2020 навчального року в навчальному закладі відмінили дзвінки з уроків і на уроки. Це рішення було добре продумане і так само добре сприйняте, адже мовчання сприяє концентрації та покращує настрій. Цей крок також дозволив керівництву закладу ще раз переконатися, що цінності, на яких має будуватися сучасна школа, — це відповідальність та атмосфера взаємної довіри.

Девіз ліцей: «Місце підтримки та розвитку»! Тут роблять все, щоб молодь відповідально вела до мудрого дорослішання. Викладачі дбають не лише про науку, а й про широко зрозумілий розвиток потенціалів; численні клуби за інтересами, волонтерство, поїздки та поїздки (близькі та зарубіжні) – це лише частина ініціатив, до яких керівництво навчального закладу запрошує студентів.

В ліцеї знають, що світ не завжди дружній і барвистий, тому намагаються, щоб у школі не бракувало хороших емоцій та фарб. Тут облаштовують роздягальні та коридори, щоб вони спонукали до навчання та відпочинку в дусі коворкінгу. Також в ліцеї пам’ятають, наскільки важливим є рух у розвитку – простір навколо школи (численні ігрові майданчики, відкритий спортивний зал, бігові доріжки) та спортивні споруди в будівлі (зокрема сучасний тренажерний зал з кондиціонером) забезпечують веселощі та здоров’я.

Перелік факультетів

В ліцеї студенти можуть обрати до навчання театральний профіль – клас розвитку мистецтва. 

Це чудова пропозиція для тих випускників восьмих класів, які очікують від школи не лише передачі знань та вмінь, а насамперед розвитку свого захоплення та художніх інтересів.

Учні цього профілю беруть участь у театральних, кіно, танцювальних та мистецьких майстернях у школі та інших закладах культури. Волонтери можуть додатково брати участь у діяльності шкільного театрального гуртка, а також виступати на мистецьких оглядах та фестивалях.

Ще один цікавий факультет – це журналістика та PR. Цей профіль сильно орієнтований на всебічний розвиток комунікативних навичок студентів. Ринок праці все більше очікує вміння адекватно представляти ситуації, себе та події. Запропонований клас є відповіддю на ці очікування. Після закінчення навчання випускники зможуть продовжити та розширити свої знання в університетах за такими напрямками, як: журналістика, PR, соціологія, польська філологія, англійська мова, маркетинг та інші.

Додаткові заходи, які будуть охоплювати клас, включають: «Журналістичні майстерні творчості», під час яких молодь вивчатиме, наприклад, прийоми посилення власної творчості чи правила публічного виступу.

Якщо вас зацікавив ХХХ ліцей з інтеграційними відділами, то звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація БЕЗКОШТОВНА! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми знову вам нагадуємо, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *