fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Державний Університет “Гірничо-Металургійна Академія”, що знаходиться у Кракові – це найбільший ВНЗ технічного характеру. Це той навчальний заклад, який може похизуватися своїми статистичними успіхами. 

Щорічно, протягом півроку після завершення навчання, для випускників проводяться спеціальні дослідження. Це опитування, в яких приймають участь багато респондентів. Це дозволяє керівництву закладу не сумніватися в достовірності даних. А вони свідчать про те, що більше половини опитаних після закінчення навчання успішно працевлаштовуються, а близько 80% працюють за спеціальністю. Крім того, майже всі випускники влаштувались на роботу протягом півроку після навчання, а дехто навіть продовжив навчання. Загалом же дуже невеликий відсоток випускників лишається без роботи з тих чи інших причин. Здебільшого, вони просто не вмотивовані на пошук відповідної вакансії.

Зауважимо, що за оцінками фінансової успішності всіх випускників на теренах Малопольського воєводства є ті, хто отримав диплом Гірничо-Металургійної Академії.

Переваги навчального закладу

Академія – це навчальний заклад, який має безліч переваг. Особливо в закордонних рейтингах! Так, Академія потрапила в номінанти «ARWU World Top 500 Candidates». Мова йде про єдиний польський технічний виш, який потрапив до переліку університетів, які мають можливість приймати участь в “Шанхайському ранкінгу — 500 найкращих ВНЗ світу”.

Крім того, Академія приймала участь в таких рейтингових програмах, як:

 • Times Higher Education World University Ranking 2018;
 • National Taiwan University 2017;
 • Global Ranking of Academic Subjects 2017.

Це є свідчення високої якості викладання професійних напрямів! 

Відзначимо, що ВНЗ зайняв перше місце в номінаціях від “University Ranking by Academic Performance 2017-2018”, “CWTS Leiden Ranking 2017”, “US News Best Global Universities 2018”. І це лише короткий перелік усіх досягнень Академії!

Проте не варто думати, що ВНЗ з усіма його міжнародними досягненнями не відкритий для українських абітурієнтів. Якраз навпаки! Його двері завжди відкриті для студентів з України. Тому всі, хто бажає отримати саме технічну освіту високої якості, може вступити до університету.

Проте, міжнародні нагороди – це далеко не єдина перевага ВНЗ. Навчальний заклад розташовано в самому центрі Кракова і включає не тільки різні факультети з навчальними корпусами, а ще й студентське містечко, різні клуби для студентів.

Загалом кампус Академії – це 38 Га, на яких розташовані сучасні будівлі, галерея скульптур під відкритим небом, різні інсталяції і експонати, що мають пряме відношення до науково-дослідницької діяльності факультетів. І це не кажучи про унікальний ландшафтний дизайн!

До всього цього додамо, що ВНЗ має 5 власних гуртожитків на 2400 місць. Кімнати в них різних стандартів, проте всі вони відповідають сучасним стандартам. Всі студентські помешкання мають зручну локалізацію і максимально комфортні умови для проживання.

В університеті мають можливість отримати вищу освіту і люди з інвалідністю. Для таких людей в закладі були створені всі необхідні умови для навчання, проживання і пересування.

Ті студенті, які полюбляють спорт, мають можливість записатися до спортивних секцій. Їх в Академії діє аж 29! Це не враховуючи декількох басейнів, спортивних і тренажерних залів, залів для аеробіки, настільного тенісу, фехтування. Тут навіть є власна парова лазня, три яхти і байдарки!

Коротко про факультети

Академія є найсильнішим вузом серед технічних Університетів Польщі. Тут проводять різні наукові дослідження в різних областях і дисциплінах. Статус сильного навчального закладу закріпився не тільки в середині Польщі, а й поза її межами. 

ВНЗ працює відповідно до Болонської Системи освіти. Вона відрізняється гнучкістю і дає всі можливості для індивідуалізації навчання. Студенти мають можливість вивчати предмети для різних дисциплін і спеціальностей одночасно. При цьому вони можуть змінити напрямок своєї освіти після закінчення першого рівня навчання.

Навчальна програма Академії пропонує своїм студентам отримати спеціальності на польській і англійській мовах. Загалом факультетів у ВНЗ 16, проте найпопулярнішими є такі:

 1. Гірнича справа і геоінженерія.
 2. Металургія та машинобудування.
 3. Електротехніка, автоматика, інформатика та біомедична інженерія.
 4. Комп’ютерні науки, електроніка.
 5. Машинобудування та робототехніка.
 6. Геологія, геофізика і охорона навколишнього середовища.
 7. Гірська геодезія та інженерна екологія.
 8. Ливарство.
 9. Матеріалознавство і кераміка.
 10. Кольорові метали.
 11. Буріння нафти і газу.
 12. Менеджмент.
 13. Енергетика і паливо.
 14. Фізика і прикладна інформатика.

Це лише найпопулярніші факультети! Загалом же перед студентами, які обрали саме Гірничо-Металургійну Академію, відкриваються широкі можливості, враховуючи і перспективи успішного працевлаштування.

Важливо, що частиною Академії може стати кожен абітурієнт, який має високі оцінки, є вмотивованим для активного навчання та особистісного розвитку. Також не забувайте, що перевага віддається в першу чергу тим студентам, які добре володіють польською та англійською мовами, що додатково має бути підтверджено відповідним сертифікатом.Якщо ви обрали для вступу саме Гірничо-Металургійну Академію ім. Станіслава Сташиці, не зволікайте і звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *