fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Гданськ є столицею Поморського Воєводства. Це місто разом із Гдинею і Сопотом утворює Тримісто, який є найпівнічнішим мегаполісом Польщі. Історія Гданську дуже насичена і цікава, адже місто має понад тисячу років культурних традицій.

І саме тут у 1970 році було засновано Гданський Університет державного зразка. В північній Польщі цей ВНЗ є найбільшим, а ще цей університет є визнаним лідером серед польських ВНЗ в сферах:

 • біології;
 • біотехнології;
 • хімії;
 • квантової фізики;
 • філології і педагогіки;
 • психології;
 • права та економічних наук.

Всього в Університеті діють одинадцять факультетів, більшість з них зосереджені в трьох містах – Гданськ, Гдиня і Сопот.

Гданський Університет активно фінансується з Фондів Європейського Союзу. Більше того, і сам навчальний заклад є активним інвестором фонду. І це є важливим свідченням того факту, що Польща має значне стратегічне значення в плані морських спеціальностей для всієї Європи.

Навчання в Гданському Університеті – це чудова можливість реалізації потенціалу молодого фахівця в поєднанні з романтикою чарівного Гданська! В університеті створені всі умови, які необхідні для того, щоб отримати перспективний фах.

Важлива деталь! Якщо у абітурієнта є Карта Поляка, то він або вона може претендувати на безкоштовне стаціонарне навчання. Більше того, студент з Картою Поляка має право приймати участь в усіх стипендіальних програмах.

Цікавинки про життя студентів

Навчання в Гданському Університеті – це можливість отримати якісні знання, а ще повноцінно реалізуватися, розширюючи свої інтереси в наукових та академічних науково-дослідницьких організаціях.

В Гданському Університеті діють:

 1. Академічний хор університету Гданська. Хор був відзначений великою кількістю нагород, приймаючт участь в міжнародних фестивалях.
 2. Джантар – ансамбль пісні і танцю Академічного культурного центру. Тут організовують різні культурні проєкти та заходи, що мають важливе значення для всього Поморського регіону.
 3. Спорт – команди UG, Академічний спортивний союз та фізичної культури і спорту Департаменту. Студенти, які активно займаються спортом, неоднаразово завойовували медалі та нагороди в найбільш важливих спортивних змаганнях не тільки в Польщі, а за кордоном.

Додайте до цього той факт, що Гданськ, Сопот і Гдиня є найкрасивішими містами Польщі. В цих трьох містах разом проживає трохи менше мільйона мешканців. Тримісто є перлиною Балтійського моря, адже розташоване на самому його березі. І це ще одна причина, чому щороку сюди приїздять тисячі туристів.

Про факультети і особливості навчання

Отже, Гданський Університет – це навчальний заклад, в якому гармонійно поєднуються старі традиції з сучасними вимогами до навчального процесу. У ВНЗ студенти можуть отримати знання і досвід в усіх академічних галузях, а також професію, яка буде затребованою на сучасному європейському ринку праці.

Навчаються студенти в кампусах, як обладнані відповідно до сучасних вимог. головне, що всі учні мають можливість отримувати практичні знання в сучасних лабараторіях Університету. 

Загалом же освітня пропозиція закладу побудована таким чином, що навчатися тут можуть люди різного віку і з різними освітніми і професійними потребами. В Університеті діють одинадцять факультетів:

 • біологія;
 • біотехнологія;
 • хімія;
 • економіка;
 • історія;
 • філологія;
 • математика, фізика та інформатика;
 • суспільні науки;
 • океанографія та географія;
 • права та адміністрація;
 • менеджмент.

Щороку в Гданському Університеті відкриваються нові актуальні спеціальності і збільшується практична база. Особливу увагу тут приділяють практикам міжнародного типу, а також стажуванню за обміном.

Важливо, що при ВНЗ функціонує Бюро Кар’єр, яке допомагає випускникам влаштуватись на перспективну роботу по закінченню навчання.

Якщо ж розглядати саму інфраструктуру навчального закладу, то власне саме сюди надійшли чи не найбільші у Польщі європейські інвестиції в мільйонних розмірах. Завдяки цьому тут вже реалізовано багато будівельних проєктів. Проте в планах на майбутнє ще дуже багато проєктів з будівництва. Тому зауважимо, що головні корпуси ВНЗ – Олівський або Балтійський кампус, Сопотський та Гдинській – постійно розбудовуються та вдосконалюються.

Підсумок

Якщо ви бажаєте отримати вищу освіту саме в Польщі і ваш вибір пав саме на Гданський Університет, то ви можете дізнатися всю необхідну інформацію в менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

Пам’ятайте, що студенти, які отримали вищу освіту в Польщі, мають можливість працевлаштуватись не тільки на польських підприємствах, а й в країнах ЄС. Отже це перспектива кар’єрного зростання! Саме тому ми і радимо розглядати польські ВНЗ для отримання вищої освіти для українських студентів.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *