fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Колись місто Гданськ мало назву Данціг. Це було дуже давно! І саме в ті часи був заснований перший хірургічний цех. Якщо говорити точніше, то був далекий 1454 рік. Через багато років, у 1945 році, на його місті збудували Лікарську академію. В свою чергу її у 2009 році реконструювали у Медичну академію. Звісно, на той час місто вже звалося Гданськом.

Детальніше про навчальний заклад

Отже, Медичний університет Гданська є одним із найвідоміших університетів не тільки в Польщі, а й за кордоном. Навчальний заклад був нагородженим на престижному конкурсі “Ініціатива досконалості” в галузі “Найкращий дослідницький університет”. Крім того, відповідно до поточного рейтингу “Perspektywy” Гданцівський медичний університет входить до десятки найкращих польських державних університетів, а якщо говорити точніше, то він займає восьме місце.

Та всі свої нагороди і рейтинги університет здобув виключно завдяки тому, що постійно і дуже інтенсивно розвиває наукові дослідження. В цьому можна переконатися, якщо звернути уваги на лідируючі позиції ВНЗ в рейтингу Міністерства науки і вищої освіти.

Наразі в Університеті навчається понад шість тисяч студентів, докторантів і аспірантів. При цьому близько тисячі з них є іноземцями, а це складає приблизно п’ятнадцять відсотків всіх студентів ВНЗ. 

Та не навчанням єдиним і дослідницькими завданнями відомий університет! Заклад також діє в якості засновника чотирьох медичних установ. І до всього цього публікації вчених з Університету є одними з найбільш цитованих у престижних журналах всього світу.

Що пропонує навчальний заклад абітурієнтам:

  • навчання в сучасних приміщеннях, оснащених новітнім обладнанням;
  • участь в прогресивних дослідженнях;
  • високий рівень теоретичної підготовки;
  • величезну кількість практичної підготовки.

Якщо студент – іноземець, то йому буде надана можливість проживати в одному з чотирьох комфортних гуртожитків. Ціна проживання доступна.

Коротко про факультети

Тепер перейдемо до найцікавішої теми. Розглянемо, що ж пропонує медичний університет своїм студентам.

А пропонує він навчання на чотирьох факультетах:

  1. Лікарський факультет з відділенням стоматології.
  2. Факультет Охорони здоров’я з відділенням медичного догляду.
  3. Фармацевтичний факультет з відділенням лабораторної медицини.
  4. Факультет біотехнології (спільно з Гданьським університетом)

Гданський медичний університет користується популярністю серед студентів не тільки в Польщі, а й за кордоном. Наразі він входить до ТОП-3  найбільших навчальних закладів в Польщі.

Навчання в Університеті ведеться польською і англійською мовами. А вступити до ВНЗ досить легко, чим він і приваблює велику кількість студентів з інших країн, які обрали для себе саме “лікувальну справу”.

Детально про вартість навчання і умови вступу можна дізнатися в наших менеджерів. Телефонуйте за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750 і отримайте безкоштовну консультацію від команди ГО “Atomy”. Проте відразу скажемо, що власники Карти Поляка можуть претендувати на безкоштовне навчання в університеті.Також нам можна написати на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж просто заповніть форму під цим записом, якщо вас цікавить медична освіта в Польщі.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *