fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

*Стаття опублікована з метою ознайомлення відвідувачів сайту

Гданська політехніка (Politechnika Gdańska) бере свій початок у 1904 році і з того часу впевнено удосконалює методики викладання, розвиває науково-дослідні центри та підбирає висококваліфікованих викладачів.

За рейтингом Міністерства Науки та Освіти Польщі Гданський Політехнічний Університет посідає перше місце за популярністю серед абітурієнтів.

На сьогодні у ВНЗ навчаються понад 27 тисяч студентів, більшість іноземців приїжджають з Іспанії, Туреччини, Китаю, України. Допомагають освоювати “граніт науки” близько 1200 наукових співробітників та професорів.

Щороку більше двох сотень студентів навчаються в університетах Європи, а багато хто захищає дипломні роботи одночасно у двох ВНЗ. У пріоритетах навчання у Гданській Політехніці – наявність понад 30 наукових гуртків, 9 мовних курсів, різноманітних студентських організацій та спортивних центрів.

Що абітурієнтам варто знати про Гданську Політехніку

Гданська Політехніка має декілька важливих переваг, про які майбутнім студентам варто знати:

 1. По-перше, цей університет посідає друге місце за популярністю серед абітурієнтів Польщі.
 2. По-друге, вже третій рік поспіль цей навчальний заклад є найпопулярнішим в рейтингу Міністерства Науки та Вищої Освіти Польщі.
 3. По-третє, університет займає третє місце в статистиці, як навчальний заклад, випускники якого отримують високі заробітні плати.
 4. В-четверте, найчастіше саме випускники цього закладу стають керівниками фірм за версією газети Rzeczpospolita.
 5. По-п’яте, університет є серед лідерів навчальних закладів, які здійснюють підготовку аспірантів, заклад є переможцем конкурсу “PRODOK”.
 6. В шосте, вже втретє поспіль ВНЗ отримує сертифікат “Університет Лідерів” від Фонду Наукового Розвитку та Вищої Освіти Польщі за найбільш креативних, винахідливих, інноваційних випускників.
 7. Восьме місце серед найбільш популярних навчальних закладів у Польщі, 232 місце в Європі, і 654-й у світі за рейтингом університету “Webometrics”.

І ще один цікавий факт про ВНЗ. Заклад отримав звання найкращого Факультета з Хімії в Польщі по рейтингу Державної Акредитаційної Комісії і Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі.

Коротко про факультети

Гданська Політехніка – це один з найстаріших вищих навчальних закладів в Польщі. На початку ми вже згадували, що в університеті працює більше 2500 співробітників. З них майже половина – це академічні викладачі.

Загалом же в навчальному закладі діє дев’ять факультетів:

 • архітектурний;
 • хімічний;
 • електроніки, телекомунікації та інформатики;
 • електротехніки та автоматики;
 • технічної фізики і прикладної математики;
 • сухопутної інженерії і навколишнього середовища;
 • механіки;
 • океанотехніки і суднобудування;
 • менеджменту та економіки.

І кожний з представлених факультетів загалом дозволяє студентам обирати для навчання з 41-го напрямку. 

При цьому Університет працює по програмі Erasmus, Erasmus+, Erasmus Mundus. Тому всі студенти Гданської Політехніки мають можливість поїхати на навчання за кордон! 

Умови вступу і навчання

Вступити до ВНЗ можна без іспитів і навіть без співбесіди! Звісно, не до всіх факультетів можна вступити так легко. Наприклад, до Архітектурного факультети більш високі вимоги. Проте для більшості факультетів буде достатньо знання польської мови на рівні В2.

Якщо ж абітурієнт не дотягує до відповідного рівня по знанню мови, то він може скористатися можливістю і вступити на спеціальні підготовчі курси по вивченню польської мови. Тривають вони приблизно два тижні і їхня вартість складає 600 злотих. 

Звісно ми радимо всім, хто обрав для подальшого навчання саме Гданську Політехніку, заздалегідь подумати про вивчення польської. Команда ГО “Atomy” запрошує всіх бажаючих вивчати польську мову за спеціальною програмою. Дізнатися всю інформацію можна за цим посиланням.

Студенти Університету можуть претендувати на стипендіальну програму, за якою вони будуть отримувати 300 Євро щомісяця. Така стипендія діє для студентів з інших країн. Ті, хто хоче прийняти участь у стипендіальній програмі, мають докладати максимум зусиль в навчанні. Тільки високі атестаційні оцінки дають можливість прийняти участь в програмі. Пам’ятайте, що кількість місць обмежена!

Додамо, що в Університету є власне студентське містечко з гуртожитком на 2000 місць. Вартість проживання в ньому студенту обійдеться близько 100 Євро на місяць.

Вчитися в Гданській Політехніці не нудно! Тут всі лекції дуже цікаві, незалежно від того, який було обрано факультет і спеціальність. В Університеті діють сучасні лабораторії, в яких учні можуть проходити практичні заняття, набуваючи корисних професійних навичок.

Якщо ви обрали для вступу саме Гданську Політехніку, тоді не зволікайте і звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! 

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *