fbpx

Зима саме час, щоб випускники середніх шкіл почали замислюватися над тим, де ж вони хочуть продовжити освіту далі. Вибір настільки великий, що легко заплутатися! Саме тому ми радимо не зволікати з цим питанням, а одразу накидувати варіанти, які є найбільш прийнятними з усіх поглядів.

Та коли ви бажаєте навчатися в Польщі, то тут обирати ще складніше, якщо ви зовсім не орієнтуєтеся в польських освітніх закладах. Кращий варіант – написати нам на пошту з відповідним запитом. Ми обов’язково з вами зв’яжемося та допоможемо підібрати найкращий варіант для здобуття подальшої освіти.

А поки ж ми хочемо розповісти вам про Електромеханічний шкільний комплекс у Любані. Історія цього навчального закладу розпочалася у вересні 1961 року. Тоді розпочала свою роботу основна професійна школа при заводі з ремонту рухомого складу «LUBAŃ» в Любані Сілезському та вечірня професійно-технічна школа для робітників.

Зараз це сучасний заклад освіти, до складу якого входить і технікум. Саме про те, які спеціальності в ньому ви можете здобути, і піде мова далі.

Професійні напрямки в технікумі

В технікумі при Електромеханічному комплексі студенти можуть обрати одну з таких спеціальностей:

  1. Технік електрик.
  2. Технік механік.
  3. Автотехнік.

Розглянемо кожну з представлених спеціальностей більш детально.

Технік електрик

Після закінчення навчання студенти будуть добре підготовлені до проектування електроустановок і мереж, монтажу електроустановок відповідно до технічної документації; монтаж і налагодження електричних машин і апаратів, проведення технічних оглядів, технічне обслуговування і ремонт електроустановок, машин і апаратів.

Учнівські заняття проходять у шкільних майстернях та на підприємствах, з якими училище уклало угоди про співпрацю.

Технік механік

У рамках навчання за професією технік-механік здійснюється підготовка учнів за кваліфікацією машиніст розкрійного обладнання. Навчаючись за цією професією, молодь навчиться працювати з різними видами верстатів (фрезерні та токарні верстати, обробні центри) зі звичайним і цифровим керуванням, а також навчиться програмувати верстати з ЧПК. Студент нашого технікуму буде вивчати різні техніки автоматизованого проєктування, наприклад, програму AUTOCAD. Учнівська практика проходить на підприємствах, з якими училище уклало угоди про співпрацю.

Технік-механік може працювати оператором верстатів, устаткування, робітником на виробництві, інструментальником, оператором лінії, токарем.

Автотехнік

Студенти нашого технікуму будуть підготовлені до діагностики, ремонту та обслуговування сучасних автотранспортних засобів. З розвитком автомобільної промисловості зріс попит на ринку праці на високоосвічених фахівців у сфері ремонту та експлуатації сучасних автотранспортних засобів, які оснащені електронікою та сучасними технологіями.

Учнівські заняття проходять у шкільних майстернях та на підприємствах, з якими училище уклало угоди про співпрацю.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *