fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Екологія — це наука про довкілля! А точніше — це наука, яка вивчає процес взаємодії між організмами та навколишнім середовищем. Саме завдяки вченим, які протягом десятиліть досліджують світ, ми маємо уявлення про нашу планету.

В сучасному світі ця наука має велике значення для кожної людини. Тому дуже важливо, щоб кожен з нас розумів те, наскільки є важливим дбати про екологію нашої планети, бо екологія — це її здоров’я. Особливо, про екологічне здоров’я нашого світу потрібно розповідати дітям.

Команда ГО “Atomy” добре розуміє, наскільки важливою є тема екології в реаліях сьогодення! Кожна людина на цій планеті залишає свій слід на екологічному стані нашого світу. І ми хочемо, щоб кожна дитина мала правильне уявлення про екологічну безпеку та важливість збереження чистоти довкілля. Наша планета — це наш дім й іншого такого в нас ніколи не буде. Тому важливо його берегти та дбати про нього!

Саме тому ми раді вас сповістити про те, що ми — ГО “Atomy” — беремо участь в великому проєкті, що має назву “Екологія — наша спільна відповідальність”. Захід відбудеться у Підкарпатському комплексі воєводських інституцій в Жешуві в Польщі.

Проєкт фінансується Польсько-Українською радою молодіжних обмінів коштом гранту Міністра Освіти та Науки. Проєкт реалізується у співпраці з Європейською культурно-просвітницькою ініціативою “ATOMY” з Івано-Франківська та з Комплексом Економічних Шкіл в Жешуві – Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie. Початок заходу 16 вересня і триватиме він до 25 вересня 2022 року.

Захід є низкою семінарів, де будуть розповідати про те, який слід залишає по собі кожна людина на планеті. Як це можна визначити? Дуже просто — якою пральною машиною вона користується, чи сортує сміття тощо. Нюансів, які дозволяють прорахувати вплив кожної людини на екологію, дуже багато. І це теж буде обговорюватися на семінарах.

Детально ознайомитись з проєктом можна й на сайті Комплексу Економічних Шкіл в Жешуві.

Отже, ми раді офіційно вам повідомити, що зовсім скоро будемо ділитися з вами дуже цікавими подіями. Кожен день проєкту розписаний буквально по хвилинах! Але ми не будемо забігати далеко вперед — зовсім скоро ви про все дізнаєтесь. Тому, якщо не хочете нічого пропустити, тоді радимо підписатися на нашу сторінку в Instagram – @_a_t_o_m_y_.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *