fbpx

Наш екологічний семінар триває! І вчора в нас був цікавий день. Ми відвідували різні екскурсії, а також проводили заняття на тему об’єднання та кращого розуміння групи та знайомстві з темою біорізноманіття та зміни клімату на землі.

Кожен учасник розповідав про себе, а далі всі учасники семінару знаходили подібності та відмінності між одне одним. Це допомогло нам краще познайомитися з усіма учасниками проєкту!

Далі були заняття, метою яких було:

  • привернення уваги учасників до залежності людини від природного середовища;
  • усвідомлення існування мережі зв’язків між живими організмами.

Паралельно всі учасники вивчали польську та українську мови!

Мета таких практик – просування звичок, які зменшують викиди парникових газів, отримання та поглиблення знань про зміну клімату, екологію та охорону навколишнього середовища, сприяння діяльності, спрямованій на скорочення викидів парникових газів тощо. Закинчили ми день смачним барбекю з піснями біля вогнища та граю із м’ячем! Бо ATOMY й спорт завжди крокують разом!

А ще вчора був день народження в чудової дівчинки Лізи @l.issa.g! Й Atomy влаштували свято-сюрприз із піснями та подарунками.

Сьогодні в нас не менш насичений день! Ми вже побували на екскурсії в економічному технікумі Жешува. А день, звичайно, почали зі спорту! Всі деталі у фото звіті. А ще ми побували на екскурсії старим містом Жешува та навіть продемонстрували свої музичні таланти — на вулиці встановлено рояль, на якому можуть зіграти всі охочі!

Також сьогодні в нас заплановані заняття з розвитку екологічного мислення, формуванні відповідального ставлення до природи: ознайомлення учасників проєкт з наслідками впливу людини на природу, поповнення знань учасників про екологію.

В нас буде «Кабінет погоди». За результатами конкурсу той, хто набере більше жетонів, отримує звання найкращого прогнозу погоди, а ще будуть певні екологічні завдання. Учасники повинні будуть оцінити ситуації, що в них відбувається й сказати, як має бути добре.

Продовжимо день змаганнями – спільною грою у волейбол, баскетбол тощо. Також будемо розмальовувати екологічні сумки, що підкреслюють польсько-українську дружбу.

Далі будемо грати в еколого-інтеграційні ігри з використанням еколого-просвітницьких тем, підготовлених учасниками проєкту. 

Завтра в нас теж буде насичений та далеко не нудний день! А як же інакше? Хіба з нами може бути нудно! Почнемо день зі спорту, а продовжимо заняттям «Бачити в темряві». Натхненням для студентів, які реалізовували проєкт, стала «Невидима виставка» у Варшаві. Молоді люди в повній темряві проводять екскурсію кімнатою, спеціально облаштованою таким чином, щоб сприймати світ без використання зору. У людей на виставці активізуються органи чуття, тобто дотик, нюх і слух, як це роблять незрячі та слабозорі люди. У невидимій «кімнаті» буде багато сюрпризів і головоломок.

Наступний етап – це семінар “Сприяння проекологічній поведінці”, мета якого полягає у приділення уваги переробці та стимулюванні творчості та співпраці в групі. 

Далі молодь організує інтеграційну гру у формі вікторини з екології. Розробить мультимедійну презентацію, яка допоможе відгадати слова у вікторині.

Закінчимо день підбиттям підсумків та складанням планів на день наступний!

Ще більше цікавого попереду! Тому стежте за нашими публікаціями – підписуйтесь на блог в Instagram – @_a_t_o_m_y_.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *