fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Вчора ми виїхали з Івано-Франківська до Польщі на екологічний семінар в місті Чудец. Туди ж прибула й делегація з Жешува. Нас розмістили в Шкільному гуртожитку, а далі запросили до Молодіжного клубу та пригостили вечерею всіх учасників.

Ввечері ми зібралися з організаторами, щоб обговорити програму візиту, а також організатори ближче познайомилися з українською та польською молоддю.

Крім того, молодь грала в різні ігри й активно обговорювала заходи інтеграції та встановлення хроніки подій з перебування. Після був відбій та солодкий сон.

Сьогодні в нас не менш насичений день! Наша команда представлятиме свій регіон та розв’язання екологічних проблем, а учасники з Польщі розповідатимуть про місця, пов’язані з екологією на Підкарпатті.

Далі ми провели інтеграційні ігри. Деякі з них будуть на тему екології, а решта – це знайомство з польським та українським алфавітом:

  • читання;
  • ситуативні діалоги;
  • навчальні та екологічні ігри.

В сьогоднішньому розкладі в нас відвідування:

  • Майстерень в центрі Жешува;
  • Дерева року 2019 – бузок чорний (понад 200 років, зріст близько 6 м, окружність 125 см).

Вечір плануємо поєднати з вивченням та співом польської та української пісні, а завершимо день підбиттям підсумків та складанням планів на наступний день, який теж буде не менш насиченим та цікавим!

Щоб точно нічого не пропустити — підписуйтесь на наш блог в Instagram @_a_t_o_m_y_!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *