fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Як би нам не хотілося, але все минає. Минув і наш екологічний проєкт, протягом якого ми розказували про проблеми екології та важливість бути екологічно свідомими.

Адже Планета Земля – це наш спільний дім, а екологія є її здоров’ям. Якщо екологія буде поганою, то Планета буде “хворіти”, буде гинути природа, а разом з нею й все живе.

Страшно? Так! Саме тому ми й вирішили привернути уваги до екологічних проблем. Але зробили це креативно та пізнавально.

Якщо ви слідкували за нашими новинами, то знаєте, що діти створювали меблі з картону, робили корівок з використаних пластикових пляшок тощо.

А ще було багато екскурсій:

Й не тільки!

За цей тиждень, що промайнув наче один день, ми дуже здружилися з командою з Польщі, які були нашими партнерами по проєкту. Ми разом виконували завдання, разом відвідували екскурсії, разом веселилися та співали, танцювали, грали в спортивні ігри.

Не вистачає слів, щоб описати всі наші почуття та емоції! Ми вже сумуємо за всіма нашими друзями, але маємо надію, що скоро зустрінемось.

Команда Atomy дякує всім, хто доклав зусилля в організації екологічного проєкту, та щиро вірить в те, що чим більше буде таких заходів для дітей та молоді, тим більше шансів в людства схаменутися та зупинити руйнацію екологічного здоров’я Планети!

Все найцікавіше — дивіться у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *