fbpx

Джерела альтернативної енергії – перспективна спеціальність

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

*інформація надана з метою ознайомлення відвідувачів сайту

Вугілля, газ і нафта – це ті природні ресурси, які рано чи пізно можуть закінчити. Крім того, використання цих ресурсів забруднює навколишнє середовище. Саме тому людство починає розуміти, що потрібно винаходити джерела альтернативної енергії – силу вітру і енергію сонячного світла, тощо.

Альтернативна енергетика – це досить нова галузь, але в неї дуже велике майбутнє! І готувати для неї кваліфікований персонал потрібно вже сьогодні. Спеціальність техніка, який займається розвитком, встановленням і налаштуванням систем альтернативної енергетики, спрямована на те, щоб підготувати фахівців, які зможуть назавжди вирішити проблеми, з якими може стикнутися все людство вже в найближчому майбутньому. Наразі в цій сфері існує гостра нестача справжніх професіоналів. Проте для теперішніх студентів це досить суттєва перевага, адже вони мають можливість швидко пройти кар’єрні сходинки за рахунок відсутності великої конкуренції.

Опис спеціальності

Технік обладнання і систем відновлюваної енергетики – це робота для тих людей, які мають наступні риси характеру:

  • творчій підхід до будь-якої справи;
  • аналітичний і логічний склад розуму;
  • вміння швидко орієнтуватися в ситуації і нових завданнях;
  • здібність концентруватися на виконанні поставленої задачі;
  • систематичність;
  • ясність і точність у формулюванні думок;
  • просторова уява.

І, звісно, неможливо стати гарним спеціалістом у цій справі, якщо в абітурієнта немає інтересу до сучасних технологій, які мають високі перспективи для розвитку!

Отримати спеціальність “Технік обладнання і систем відновлюваної енергетики” українські студенти можуть в польських технікумах. Під час навчання учні навчаться розбиратися у видах енергії і визначати її параметри, а також охарактеризовувати джерела сонячної енергії, геотермальної енергії, вітру, води, біопалива та енергії водню. Також студенти будуть вчитися визначати ресурси відновлюваних джерел енергії на території Польщі, а також можливості їх використання. І це лише малий перелік того, чому навчаться ваші діти, навчаючись на спеціальності “Технік обладнання і систем відновлюваної енергетики”.

Навичок, які здобуде студент під час п’ятирічного навчання, дуже багато! І всі вони направлені на те, щоб по закінченню учбового процесу випускник отримав такі кваліфікації, як:

  1. Монтаж обладнання та систем використання відновлюваних джерел енергії.
  2. Експлуатація обладнання і систем використання відновлюваних джерел енергії.

Випускник зможе на практиці виконувати такі професійні завдання, як організація та виконання робіт, пов’язаних з монтажем установки систем відновлюваної енергетики, а також монтаж і демонтаж обладнання для отримання енергії з відновлюваних джерел. Він також зможе контролювати роботу обладнання і встановлювати системи відновлюваної енергетики і таке інше.

Випускники зможуть влаштуватися на роботу в різні компанії, в тому числі і міжнародні. Такі спеціалісти потрібні навіть там, де працюють з системами “розумний будинок”, а особливо в організаціях, які дотримуються політики збереження природних ресурсів Землі. тому не важко зробити висновок, що мова йде не просто про спеціальність майбутнього, а й сьогодення, що дозволить в подальшому самореалізуватися в цій сфері.Звісно всі випускники за бажанням можуть не просто влаштуватись на роботу, а й продовжити навчання у ВНЗ Польщі чи інших країнах ЄС.

Зауважимо, що спеціальність “технік альтернативних джерел енергії” можна здобути в технікумах міста Краків, Жешув, Нови Сонч. Щоб дізнатися більше інформації про правила вступу і подання документів, читайте цю статтю. Або ж телефонуйте менеджерам ГО “Atomy” за цими номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Вони зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно.

Пам’ятайте і про те, що для навчання в польському технікумі учень має добре володіти польською мовою. Тому радимо завбачливо подумати про це і записатися до нас в програму по вивченню польської мови! Просто тисніть на помаранчеву кнопку в нижній частині сторінки або пишіть нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете залишити заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Також ви можете знайти усю контактну інформацію ТУТ.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *