fbpx

Мовний літній табір. Завершення другого заїзду

Другий заїзд літнього мовного табору АтомівДругий заїзд літнього мовного табору Атомів - завершення.

Мовний літній табір від Atomy другого заїздку добігає свого кінця! І знов десять днів промайнули зі швидкістю світла, час відправляти учасників другого заїзду мовного літнього табору.

Щирі дитячі сльози прощання для нас свідчать про найважливіше. Їм із нами було цікаво, весело, корисно, “тепло”, одним словом добре.

Нам теж сумно, але це не надовго. Бо хтось із них приїде до табору ще, а дехто повернеться до Польщі дуже скоро, але вже для навчання.

У проекта цей заїзд був не простим, ми святкуємо перший маленький ювілей! Вже 10 груп підлітків відвідали мовний табір, дехто навіть неодноразово. Команда проекту щаслива, бо кожен із нас займається улюбленою справою та відчуває себе причетним до чогось великого і значущого.

Бо після табору діти змінюються. Відкривають себе, свої таланти, стають більш чуттєвими, починають ставити свої цілі і рухатися вперед і вгору. До власних запаморочливих мрій!

Доречі, цього літа в проекту, завдяки енергійній та фантастичній Lynza Mckoy, з’явився танок! Ми відчуваємо, це лише початок великого шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *