fbpx

Другий заїзд літнього мовного табору Атомів – з 9 по 20 липня

Другий мовний літній табір Атомів з 9 по 20 липняДругий мовний літній табір Атомів у Польщі з 9 по 20 липня.

Другий заїзд мовного літнього табору в розпалі. Він зібрав підлітків більш-менш однієї вікової категорії, і як виявилося, дуже енергійних!

Першого дня руханки за розкладом не було, оскільки зазвичай діти дуже втомлені з дороги. Але не так сталося, як гадалося. Опікуни змінювали плани на ходу. І якщо минулого заїзду нами керувала погода, то цього разу переважали життєрадісність, активність і енергійність хлопців і дівчат. Однак їх не втомили ані дорога, ані руханка, ані двохгодинне зайняття з польської і навіть пішохідна екскурсія Пултуськом. Після вечері вони були знов повні сил, тож вся команда почимчикувала на стадіон задля розваг із м’ячами. І була вражена здібностями підлітків у футболі та баскетболі.

Наступні дні пройшли за планом. Традиційні вранішню руханку, вивчення польської та вечірні ігри на стадіоні розбавляли корисними розвагами для тіла, душі та розуму.

Другого дня це були відвідування басейну та тренінг психолога, коуча Анна Плюснина (Anna Pliusnina) з упевненості в собі. Останній, окрім корисної інформації, подарував дітям новий досвід – вміння робити та приймати компліменти, пізнання себе за допомогою психологічних арт-практик, цього разу малюнку.

Третього дня сплавлялися Наревом на байдарках! Діти були у захваті, майже ніхто з них раніше не пробував себе у ролі пірата. Чомусь майже у всіх саме ці образи постають в уяві посеред річки в човні із веслами в руках. А після веселих пригод на підлітків очікував ще один тренінг, присвячений емоціям, вмінню їх розпізнавати, регулювати та використовувати задля своєї користі. Без компліментів та арт-практик також не обійшлося.

??Четвертий день було присвячено екскурсії старовинною, мальовничою, прекрасною, вражаючою Варшавою у компанії із цікавою, захопливою та неповторною пані Nataliya Romaniv. Це справжній майстер своєї справи! Проект товаришує із нею вже давно, а багато дітей, побувавши у таборі один раз, не можуть зупинитися й обов’язково приїжджають знов і знов. Але пані Наталя кожного разу дивує своїми багатими знаннями та щирою любов’ю до Польщі, її історії та звичаїв. Кожна екскурсія неповторна, цікава, чарівна та насичена фактами і почуттями. Цього разу діти окрім прогулянки старим містом відвідали один з найдавніших соборів Варшави – архікафедральну базиліку мучеництва Івана Хрестителя, а на завершення Королівські лазенки.

П’ятого дня знов насолоджувалися красою Польської Венеції, так називають Пултуськ, з води. Пропливли набагато довший шлях і поводилися як досвідчені човнярі, майже не заважали рибалкам та не зіштовхувалися одне із одним. Показали гарну команду роботу й отримали вир позитивних емоцій. Залишок часу перед вечерею присвятили підготовці до конкурсу талантів.

Бо ж вчора за планом був концерт – демонстрація обдарувань та вмінь. Діти вразили гарним почуттям гумору і ритму. Наша команда слухала чуттєву декламацію ніжного вірша польською мовою, дивилися запальні та пластичні танці у виконанні новостворених гуртів дівчат та хлопців, веселу та влучну пародію на самих себе та приймали участь у імпровізаціях. Було весело, цікаво, щиро та талановито. А на завершення було обрано короля та королеву заїзду!

Доречи, ви знали, що талантами називались грошові одиниці в Древній Греції. Деякі робітники, одержуючи платню за роботу, використовували їх на свої потреби, а дехто й вміло розпочинав свою справу. А були й такі, які заривали їх у землю, для збереження, а потім не могли знайти. Звідти й з’явився вираз: «Заривати таланти у землю». Команда ATOMY допомагає дітям відкривати здібності, вміння, обдарування, потенціал та спрямовує для ефективного розвитку. Ми віримо, кожна людина талановита, подібна до алмазу, який потрібно лише огранити, щоб освітити все навкруги відблисками діаманту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *