fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Взимку в Польщі дуже цікаво! Поки ще тривають різдвяні та новорічні свята, ви можете відвідати, наприклад, різдвяний ярмарок. Такі організовують в кожному польському місті і на таких заходах можна спробувати гарячий шоколад та традиційний польський сир осципек – (oscypek), який готують на грилі. Повірте, це дуже смачно!

Крім різдвяного ярмарку ви можете відвідати каток – lodowisko. Гарна можливість весело провести час із друзями! Якщо ж ви більше полюбляєте гуляти по музеях, то їх в Польщі більше, ніж досить! Ми вам радимо звернути увагу на такі з них:

  1. Muzeum Pałacu Króla Jana III, Warszawa.
  2. Podziemia Rynku, Kraków.
  3. Hydropolis, Wrocław.
  4. Centrum Nauki Kopernik, Warszawa.

Які ще розваги є в Польщі? Ну, звісно ж, аквапарки! А чому б і ні?! Так, зараз зима, але це зовсім не причина, щоб відмовитись від веселих розваг в аквапарку. Тим більше, що в Польщі більшість аквапарків мають криті комплекси, а значить вони є чудовим місцем для відпочинку. Особливо, якщо ви вже сумуєте за літом!

В аквапарку ви можете покататись на водних гірках і атракціонах, поплавати в термальних басейнах. Все на ваш смак!

Аквапарки вас не приваблюють? Тоді їдьте в Польські Татри. В Польщі діє дуже багато гірськолижних курортів, а найбільш популярними є:

  1. Закопане.
  2. Бялка Татшанська.
  3. Дві Долини. 

На цих курортах можна не тільки активно відпочивати, а й просто милуватися красою польських гір. До речі, тут також діють гарячі термальні джерела, тому це ще один привід поїхати на відпочинок у гори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *