fbpx
Технік-конюх

Коні – це надзвичайні тварини, але працювати та спілкуватися з ними дано не всім. Хтось їх боїться. хтось просто любить кататися верхи, а є й ті, хто не мислить свого життя без цих надзвичайних істот. Якщо ви з тих людей, хто не уявляє свого життя без коней, то в нас є гарна новина. Технікум Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach набирає учнів на спеціальність “Технік-конюх”.

Так, це професія для вас, якщо ви любите коней, зацікавлені в верховій їзді та розведенні коней і мрієте про роботу у конюшні.

Під час навчання в Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach Ви отримаєте знання та навички з таких областей:

  • планування, організація та ведення розведення та утримання коней;
  • навчання та використання коней;
  • продаж коней;
  • водіння сільського трактора з причепом;
  • верхова їзда.

Додаткові можливості, які ви отримаєте:

  • участь у верхових змаганнях;
  • участь у святах, пов’язаних з розведенням коней;
  • щорічне шкільне верхове свято HUBERUS.

Під час навчання ви також матимете змогу пройти й професійну практику у туристичних центрах верхової їзди, а також на індивідуальних фермах, які спеціалізуються на розведенні, триманні та використанні коней.

По закінченню навчання випускник може працювати у сільськогосподарських господарствах з можливістю кінного відпочинку, а також на підприємствах, спеціалізованих на розведенні, утриманні та використанні коней (конюшні, верхові школи). Також ви можете претендувати нв робоче місце на підприємстві, що займаються маркетингом та продажем послуг, пов’язаних із використанням коней, а також в установах, які займаються утриманням та використанням коней (кінні треки, верхові спілки). Також у сферу діяльності техніка-конюха входять і заводи кормів для коней, обладнання та кінних екіпажів.

Бажаєте подати заявку на вступ до Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *