fbpx

Тому що це професія майбутнього! Інформаційна галузь є галуззю, що динамічно розвивається. Інформатики є шуканими та цінними спеціалістами на ринку праці як в країні, так і за її межами. Існує великий попит на їхні послуги у зв’язку з поширенням використання інформаційних систем, які використовуються практично у кожній галузі. Прогнози ринку свідчать, що ця професія і надалі буде у списку найбільш шуканих серед роботодавців. Вибір цієї професії відкриє перед вами багато можливостей та створить великі перспективи для професійного та фінансового успіху.

У технікуми Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach ви вивчите:

 • монтаж та ремонт комп’ютерного обладнання;
 • встановлення та налаштування операційних систем;
 • проєктування комп’ютерних мереж та управління серверами;
 • проєктування баз даних та їхнє управління (MySQL, MS SQL, MS Access);
 • програмування на мовах C++/Java;
 • проєктування вебзастосунків (з використанням мов HTML, CSS, PHP, JavaScript) та використання систем управління контентом (Joomla, WordPress, Moodle та ін.);
 • створення графіки, звуку та відео для потреб вебсайтів.

Знання, необхідні для отримання цих навичок, ви отримаєте в процесі вивчення теоретичних та практичних предметів, таких як безпека та гігієна праці в галузі інформатики, професійна англійська, технічне обладнання комп’ютерної техніки, операційні системи, комп’ютерні мережі, вебсайти та інтернет-застосунки, локальні системи баз даних, ремонт комп’ютерної техніки, адміністрування операційних систем, експлуатація локальних комп’ютерних мереж, створення та адміністрування баз даних, програмування вебзастосунків, додаткові професійні повноваження.

Додатково ви пройдете 8-ти тижневу професійну практику, предмети, які реалізуються в розширеному обсязі – інформатика, математика.

В рамках проєкту “Experiencia – здобуваємо міжнародний досвід” ви зможете розвивати свій професійний досвід, беручи участь в стажуваннях за кордоном в Італії, Мальті, Португалії та Франції.

Під час навчання ви отримаєте дві професійні кваліфікації:

 1. INF.02. Адміністрування та експлуатація комп’ютерних систем, периферійних пристроїв та локальних комп’ютерних мереж.
 2. INF.03. Створення та адміністрування вебсайтами та застосунками, а також базами даних.

Після їх успішного завершення та завершення школи ви отримаєте титул техніка інформатика. Після завершення школи ви будете складати державний іспит.

Перевагою цього напрямку є можливість розвивати свої навички в інформатиці у добре обладнаних та сучасних комп’ютерних лабораторіях.

Школа реалізовує багато проєктів, які фінансуються з європейських фондів. На даний час в рамках проєкту “Фах в руках фахівців” учні проходять платні стажування в інформаційних компаніях Нижньої Сілезії, отримують сертифікати на курсах: 3D-графіка, Програмування для Android, Створення вебсайтів, Corel Draw, а також беруть участь в численних професійних екскурсіях, зокрема до Технологічного парку в Ополі, Центру науки Коперника в Варшаві, Центру ACK Cyfronet у Кракові.

Як випускник напрямку технік інформатик, ви матимете багато можливостей для працевлаштування. Це професія, яка підходить для роботи в сервісних центрах, відділах ІТ, обслуговуванні та адмініструванні мережі, проєктуванні та адмініструванні вебсайтів, комп’ютерних магазинах та багатьох інших сферах. Інформатики працюють не лише в інформаційних компаніях. Ви можете шукати роботу також в:

 • установах, які займаються розробкою та експлуатацією комп’ютерного програмного забезпечення;
 • фірмах, що продають комп’ютерне обладнання;
 • видавництвах та друкарнях;
 • телевізійних та кінокомпаніях;
 • обчислювальних центрах;
 • сервісних центрах комп’ютерного обладнання.

Якщо ви бажаєте продовжити навчання – перед вами відкриті всі дороги! Ви можете подавати заявки на вступ до вищих навчальних закладів, розширюючи свої знання в інформаційних напрямках.

Бажаєте подати заявку на вступ до Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *