fbpx

Будівельний технікум ім. Е. Квітковського

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Будівельний технікум у місті Любліні – це чудова можливість для українських студентів отримати європейську освіту. Історія закладу налічує більше 50 років! Тут впровадили сучасну систему освіти. Теоретичні знання студенти вивчають в школі, а практику проходять в спеціально обладнаних лабараторіях.

Технікум бере участь в різних програмах від ЄС. Завдяки цьому студенти мають можливість проходити практики не тільки в Польщі, а й в інших країнах Союзу. Крім того, під час навчання учні можуть отримати додаткову кваліфікацію.

Будівельний технікум – переваги закладу

Навчальний заклад має в своєму розпорядженні велику бібліотеку. Колекція книг в ній налічує понад 27 000 томів. Збиралася вона на протязі 50-ти років і включає:

  • професійні посібники з будівництва;
  • літературу для читання;
  • наукові книги з різних областей науки.

Крім того, в бібліотеці є комп’ютери з вільним доступом до інтернету!

Під час навчання студенти можуть займатися спортом і вести активний спосіб життя. При закладі діє міжшкільний спортивний клуб, а також гуртки з легкої атлетики і футболу. До всього цього керівництво технікуму часто організовує активні види спортивного відпочинку – спортивні табори, позакласні заходи, спортивні змагання.

В технікумі є гарно облаштований спортивний і тренажерний зали, футбольне і баскетбольне поле, тенісний корт і бігові доріжки.

Проживають студенти в гуртожитку. Розташований він на території навчального закладу і має всі необхідні умови для комфортного проживання дітей. Тут є і столова, і кухня. Учнів забезпечують триразовим харчуванням 7 днів на тиждень. Також в гуртожитку облаштовані кімнати для навчання і дозвілля, є пральня, спортзал, охорона. Учні знаходяться під цілодобовою опікою.

Перелік спеціальностей

В будівельному технікумі студенти можуть обрати декілька професійних напрямів для навчання:

  1. Будівельник. Строк навчання 4 роки. Напрям діяльності – участь в будівельних роботах, ведення обліку будівництва, підготовка і контроль виробництва будівельних робіт. Перелік можна продовжувати ще досить довго, проте всі ці роботи можливо виконувати в різних компаніях.
  2. Технік з обладнання і систем відновлювальних джерел енергії. Строк навчання 4 роки. За цей час студенти будуть повністю підготовлені до таких завдань, як організація і проведення монтажу відповідного обладнання, а також його обслуговування. Крім того, вони навчаться готувати кошторис для тендерів і контрактів, а також користуватися сучасними діагностичними і вимірювальними пристроями.
  3. Реставратор. Строк навчання 4 роки. Мова йде про спеціаліста, який займається відновленням архітектурних елементів і відновленням цегляної кладки, штукартурки, стін, шару фарби, керамічної і кам’яної плитки і т.д.
  4. Сантехник. Строк навчання 4 роки. Тут все досить ясно, адже майже кожен знає, що сантехніки займаються встановленням і відновленням водогону, каналізації, газу і централізованого опалення. Також сантехніки займаються встановленням систем вентиляції і кондиціонування. Звісно в їх обов’язки входить і підтримка обладнання в належному стані.
  5. Столяр. Строк навчання складає 4 роки. Столяр займається обробкою деревини і матеріалів з деревини. Крім того, він програмує і експлуатує машини і устаткування, яке використовується в процесі деревообробки. Також столяр займається організацією і виконанням робіт з ремонту і утримання столярних виробів.

Якщо у вас ще залишилися питання. то ви можете поставити їх менеджерам ГО “Atomy”. Просто дзвоніть за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також поставити всі питання з приводу вартості навчання і проживання можна, заповнивши форму зворотнього зв’язку нижче або написавши листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Що стосується умов вступу і необхідного пакету документів, то вони стандартні і детально описані ТУТ.

Освіта в Польщі – це можливість  не тільки отримати диплом європейського зразку, а й влаштуватись на роботу в країнах ЄС!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *