fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Польща – це країна, в які система освіти повністю відповідає всім європейським стандартам. А все тому, що свого часу Польська Республіка підписала Болонську декларацію, так само як і ще 29 європейських країн. Мате декларації полягає в тому, щоб простір для європейської освіти.

А ще навчальні заклади Польщі використовують ECTS – Європейську кредитно-модульну систему. Цю систему було впроваджено для того, щоб спростити процедуру порівняння рівня освіти студентів відповідно до навчальних напрямків, які вони обрали. 

Крім того, вищі навчальні заклади Польщі беруть участь в програмах міжнародного обміну студентами – SOCRATES та Erasmus. 

Та найголовніше те, дипломи польських навчальних закладів визнаються у всіх країнах Європи! Мало того, навіть в інших країнах світу польські дипломи не потребують додаткового підтвердження. Тому випускники, які закінчили польський вищий навчальний заклад, можуть влаштуватись на роботу як в Польщі, так і в інших країнах Європи та далеко за її межами.

Як що до визнання в Україні

Враховуючи все, що було перелічено та згадано вище, виникає питання – чи визнає Україна дипломи від польських ВНЗ? Відповідь – так! На підставі Угоди, яка була підписана між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Польща про академічне взаємовизнання документів про освіту та рівноцінність ступенів №769 від 31.05.2006, всі польські дипломи не потребують підтвердження.

Польська освіта – це якість

Не тому, що в Україні немає якісної освіти. Просто Польща пішла далеко вперед в плані гарантій якості. Адже в Республіці польський Державний акредитаційний комітет, який почав свою роботу ще у 2002 році, регулярно здійснює перевірку навчальних закладів та жорстко контролює якість стандартів освіти. 

На ділі все це дозволяє максимально поліпшити освітні стандарти й надати гарантії якості освіти для майбутніх студентів.

Державний акредитаційний комітет активно працює над тим, щоб розвивати тісне співробітництво з акредитаційними комітетами в інших країнах по всьому світу. Тому польські студенти мають ширші можливості не тільки в плані якісної освіти, а й в плані проходження практики та подальшого працевлаштування.

Якщо у вас ще залишилися питання або ж ви тільки плануєте навчатися в Польщі, то звертайтесь до менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! 

Або ж заповніть форму під цим записом і ми з вами зв’яжемося найближчим часом. Також ви можете написати на безпосередньо на електронну пошту – atomy.ekpi@gmail.com.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *