fbpx

Безкоштовний технікум в Замості

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Європейська освіта в Польщі – це широкі перспективи, а безкоштовний технікум в Замості дозволяє отримати освіту безкоштовно!

Технікум є частиною центру професійного навчання, що носить ім’я Яна Кілінського. Створений центр був в середині 60-х років минулого сторіччя. І на початку своєї діяльності це був звичайний ПТУ, а от 1997 році навчальний заклад було перекваліфіковано в школу приватного типу, яка при цьому має права державної.

Через 10 років навчальний заклад реорганізували. Відтоді до його складу входить:

 • ліцей;
 • технікум;
 • вища школа;
 • професійні курси.

А з 2009 року і до сьогодні навчання в школі і технікумі є абсолютно безкоштовним. Не тільки для польських студентів, а й для учнів з інших країн.

Безкоштовний технікум – професії

Всі, хто обрав для закінчення повної середньої освіти саме технікум в Замості, можуть обрати один з напрямків:

 • IT-технік (військовий клас);
 • IT-спеціаліст;
 • економіст;
 • фахівець із готельної справи;
 • програміст;
 • професійний перукар;
 • технік харчової промисловості.

Навчального програма на будь якому професійному напрямку триває 5 років. власне, як і в інших польських технікумах. І вона включає не тільки стандартну програму загальноосвітньої школи, а й предмети, які необхідні для того, щоб вчитися за обраним фахом.

По закінченню навчання всі випускники складають екзамени. Вони можуть бути такими, що дозволяють продовжити навчання у ВНЗ, або ж такими, що дозволяють отримати робочу ліцензію.

Про переваги навчання

Перша і головна переваги технікуму в Замості в тому, що отримати безкоштовну освіту тут можуть учні з будь-яких країн після того, як закінчили 9 та 11 класи. В закладі впроваджена в навчанні системи менеджменту ISO 9001: 2008. Крім того, він має гарну матеріально-технічну базу:

 • власна навчальна перукарня;
 • навчальна косметична студія;
 • спеціалізована мовна студія;
 • професійний комп’ютерний клас – поки що єдиний в Замості.

Всі студенти мають можливість записатися на платні курси Cisco IT Essentials, візажиста-стиліста, трихологічної діагностики та професійного догляду за волоссям.

Також в технікумі організовані спеціалізовані гуртки з робототехніки, програмування, 3D-друку, дизайну, анімації та візажу. Варто додати до цього переліку і можливість записатися на позакласні курси з математики, англійської і німецької мов, а також з веб-дизайну, програмування та розробки ігор.

Всім студентам надається можливість проходження практики на місцевих підприємствах. При цьому практики можуть бути як платними, так і безоплатними. Головний мотиватор навчального закладу в тому, що кращий студент року має можливість отримати іменну стипендію від Прем’єр-міністра Польщі.

Умови навчання

Навчатися в технікумі в Замості студенти можуть як очно, так і заочно. Проте варто пам’ятати, що у навчального закладу немає ні власного гуртожитка, ні інтернату. Адміністрація навчального центру вирішує проблему досить просто – вони орендують житло для своїх студентів. Звісно, за це треба сплачувати – близько 300 злотих на місяць.

Що стосується харчування, то всі студенти забезпечуються триразовим харчуванням абсолютно безкоштовно! 

Щоб дізнатися про умови вступу, зв’яжіться з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додамо, що за бажанням ви також можете написати в дірект нашого Instagram – @_a_t_o_m_y_

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *