fbpx

Освіта в Польщі для українців – це великі можливості та перспективи. Це шанс здобути освіту на високому рівні та диплом Європейського рівня, тобто такий, який буде визнаватись в країнах ЄС. 

Ми вже вам неодноразово розказували, що в польських технікумах та інших навчальних закладах ви можете здобути якісну освіту абсолютно безкоштовно та освоїти перспективну професію і працевлаштуватися в європейській країні.

Та навчання в Польщі – це далеко не нудний процес, а дуже захопливий. Адже навчальні програми в Польщі цікаві та насичені. Крім того, це можливість вільно подорожувати Європою та знайомитися з цікавими людьми.

По закінченню навчання кожен випускник має можливість влаштуватись на високооплачувану роботу та побудувати успішну кар’єру.

То як же можна здобути безкоштовну освіту в Польщі? Нумо розбиратись.

Способи здобуття безкоштовної освіти в Польщі

Звичайно, українці, які мають польське походження та Карту поляка державні ВНЗ Польщі, можуть спокійно претендувати на безкоштовне навчання. Але якщо у вас ні першого, ні другого немає – не здавайтесь.

Є декілька дієвих способів вирішити ситуацію. Адже Польща зацікавлена в тому, щоб залучити до країни більше інтелекту. З цієї причини деякі державні ВНЗ надають можливість абітурієнтам навчатися безкоштовно.

Отже, способи безкоштовного навчання в Польщі:

  1. Перший спосіб – це вивчити польську мову на рівні С1. І цей спосіб є найреалістичнішим, оскільки вивчити мову поляків досить просто, а за умови успішної здачі іспитів видається сертифікат, який буде підтверджувати отримані знання.
  2. Другий спосіб – це вступити до вищого навчального закладу на конкурсній основі. Цей варіант підійде тим, хто має високий бал атестата та ЗНО та й взагалі не боїться складати вступні іспити. Додатково рівень знання польської мови повинен бути не нижче рівня В2. 

Якщо це про вас, то ви можете сміливо подавати документи на вступ до державного ВНЗ на конкурсній основі.

До речі брати участь в конкурсній програмі можуть всі, хто закінчив 11 класів, а також студенти вишів, які впевнені у своїх знаннях та силах! 

А ще ми додамо, що знання польської мови є необхідним в обох випадках. Бо як інакше ви будете розуміти викладачів та однокурсників. Тому, коли ви вже маєте на меті вчитися в Польщі, то заздалегідь запишіться на мовні курси. Чим краще ви будете знати польську мову, тим легше вам буде вчитися.

Підсумуємо

А тепер підсумуємо. Обидва способи є дієвими, та кожен має свої особливості. Який обрати – вирішувати вам! Якщо ж вам складно зробити правильний вибір, то радимо вам звернутися до наших менеджерів за цими телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або просто заповніть форму під цим записом!

Менеджери ГО “Atomy” не просто підкажуть вам, як можна вступити на безкоштовне навчання в польські навчальні заклади, тут вам можуть порадити заклад, який буде відповідати всім вашим вимогам. До того, дадуть важливу інформацію про те, які документи потрібно підготувати та яким вимогам має відповідати майбутній студент.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *