fbpx

Безкоштовна середня освіта в Польщі

Безкоштовна освіта в Польщі

Якщо вас цікавить безкоштовна середня освіта в Польщі, то вам варто звернути свою увагу на технікум в Опіллі Любельському ім. Станіслава Конарського. В цьому навчальному закладі студенти з України можуть не просто закінчити середню освіту, а й отримати свою першу професію. 

Технікум є державним і пропонує своїм учням перспективні спеціальності. По закінченню навчання випускники отримують диплом європейського зразка на двох мовах – польській і англійській. Це дає можливість отримати роботу в ЄС.

Перші традиції середньої освіти в Опіллі було започатковані ще в 1761 році. Станом на сьогодні завдяки підтримці від Євросоюзу технікум став потужним навчальним закладом, який випускає кваліфікованих молодих техніків. 

Безкоштовна середня освіта в Польщі – навчання і спеціальності

Технікум Конарського – це не просто високий рівень навчання, а й дружня атмосфера. В закладі запроваджені сучасні методи навчання, а склад викладачів є дуже висококваліфікованим. Крім того, для пришвидшення адаптації учнів в закладі запроваджені спеціальні додаткові курси по вивченню польської мови. Проте, щоб дитині було легше адаптуватися в Польщі, краще заздалегідь подумати про вивчення польської мови. І для цього вам варто звернути увагу на програму по вивченню польської мови від ГО “Atomy”.

Що ж стосується вивчення мов взагалі, то англійську, німецьку і французьку студенти можуть вивчати і поглиблено, і на базовому рівні. 

Для учнів в технікумі добре обладнана бібліотека з мультимедійною студією і постійним доступом до Інтернету. Всі студенти можуть розвивати свої інтереси і вміння, проходити професійні курси, відвідувати позакласні заняття. І все це під турботливою опікою педагогів!

Термін навчання в технікумі триває 5 років. Кваліфікації, які може обрати студент для отримання професії:

  • готельний бізнес – планування і надання послуг на рецепції, обслуговування гостей і інші готельні послуги;
  • туристичне обслуговування – все, що має відношення до послуг з туризму і туристичних подій;
  • перукар – надання різних перукарських послуг і дизайнування засічок;
  • харчування і гастрономічні послуги – приготування страв і напоїв, кондитерське виробництво і таке інше;
  • агробізнес – сільськогосподарське виробництво, а також організація і діяльність агропідприємств;
  • садівництво – планування і організація садівничих робіт, вирощування садових культур.

Якщо в студента виникають труднощі в навчанні, то він або вона може відвідувати додаткові заняття, щоб покращити свої результати. Практичні уроки проходять або в шкільних майстернях, або на робочих місцях в Польщі чи за кордоном.

Заняття в технікумі проводяться 5 днів на тиждень – з понеділка по п’ятницю. В суботу організовуються додаткові заняття. Їх мета – розвиток особистих талантів та інтересів учнів. Це може бути спорт, культурна діяльність, підтримка освіти та просто загальний розвиток учнів.

По закінченню навчання всі випускники отримують свідоцтво про середню освіту і мають право складати екзамен з матури і екзамен для підтвердження професійної кваліфікації. Всі екзамени проходять в школі. 

Якщо учень успішно складає іспит, то йому надають диплом державного зразка і титул техніка, що підтверджує професійну кваліфікацію. Крім того, до диплому додається спеціальний додаток англійською мовою. Це важливо, оскільки дозволяє підтвердити отриману кваліфікацію в ЄС. 

За бажання всі випускники можуть влаштуватися на роботу або ж продовжити навчання в ВНЗ Польщі чи в країнах ЄС.

Вартість навчання і умови для вступу

Які ж вимоги потрібно врахувати перед тим, як подавати документи на вступ в технікум? Перш за все потрібно надати свідоцтво про закінчення дев’яти класів. документ має бути перекладений на польську мову. Вік майбутнього студента має бути не менше 14 і не більше 18 років.

Обов’язково повинні бути в наявності всі документи, які підтверджують право учня на перебування на території Польщі. Звісно вони знадобляться після того, як буде отримане рішення на прийом до навчального закладу.

Також потрібно буде зробити копію сторінки закордонного паспорту і надати копію свідоцтва про народження. І важливе правило – учень обов’язково має дотримуватись всіх правил поведінки, які діють в навчальному закладі.

Що ж стосується вартості, то навчання в технікумі є безкоштовним! Сплачувати потрібно лише за проживання, харчування і транспорт. Разом на все це приблизно потрібно 550 злотих на місяць.

Нагадуємо, що неповнолітнім студентам для легального перебування на території Польщі потрібен юридичний опікун. З цього приводу ви можете звернутися до нас, зателефонувавши за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750 або написавши нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете залишити коментар під цим записом або заповнити форму нижче:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *