fbpx

Безкоштовна освіта за кордоном: туристичний бізнес

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

*інформація надана з метою ознайомлення відвідувачів сайту

Безкоштовна освіта за кордоном – це неймовірні можливості і розвиток! Одним із перспективних напрямів навчання є туризм. Він ідеально підійде тим, хто полюбляє подорожувати і прагне реалізувати свої мрії не просто як хобі, а й в перспективах майбутньої професії. 

Оскільки інтерес до сфери туризму кожного року зростає, разом з ним зростає і потреба у фахівцях в цій галузі. На туристичному напрямку учнів навчають професійно планувати і організовувати дозвілля туристів.

Якщо ваша дитина мріє саме про таку професію, то ми раді повідомити вам, що в державних технікумах Польщі можна отримати спеціальність “Технік туризму”.

Безкоштовна освіта за кордоном – опис спеціальності

Мета надання освіти за професією “Технік туризму” – це підготовка випускників для виконання певних професійних завдань. Це і:

 • організація різних заходів для туристів;
 • надання послуг з туризму; 
 • вміння орієнтуватись в плані пропозицій туристичних послуг з урахуванням клієнтського попиту; 
 • координування реалізації туристичних послуг для досягнення максимального ефекту фінансової і соціальної діяльності компанії.

Під час навчання студенти вивчають основи цінностей туризму і туристичних визначних пам’яток, а також економіку і право в сфері туризму. Чимало уваги приділяють і вивченню маркетингу туристичних послуг, географії туризму, організації заходів і туристичних послуг. Всі студенти обов’язково вивчають іноземну мову.  

Студенти мають можливість навчатися з використанням сучасних технологій, комп’ютерних програм. Крім того, вони виконують завдання в системах бронювання з використанням сучасних технологічних рішень.

Про рівень кваліфікації

Всі, хто обрав професію технік туризму, цікавляться тим, яку ж кваліфікацію вони можуть отримати, закінчивши польський технікум. Перелік кваліфікацій наступний:

 • планування і проведення заходів з надання туристичних послуг;
 • ведення туристичної інформації;
 • продаж туристичних послуг.

Під час навчання учні оволодівають навичками, які необхідні для практичної професійної підготовки туристичних послуг, інформації, IТ-послуг у сфері туризму. Це не говорячи про те, що всі учні вчаться професійно володіти іноземною мовою.

Можливості працевлаштування

Всі випускники, після закінчення навчання, мають досить широкі можливості по працевлаштуванню. Вони можуть працювати в:

 • туристичних агенціях;
 • інформаційних центрах;
 • туристичних органах місцевої адміністрації, що займається розвитком туризму;
 • фондах, асоціаціях і неурядових організаціях, пов’язаних з туристичною індустрією;
 • офісах організацій конгресів і конференцій в індустрії гостинності (готелів, пансіонатів, спортивно-оздоровчих центрах).

Але, напевне, найголовніше те, що вони мають змогу організувати власний бізнес, тобто працювати в якості туристичних агентів.

Крім того, всі випускники можуть продовжити навчання у ВНЗ. Причому не тільки Польщі, а й Європи.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про те, в яких технікум можна вступити саме на техніка туризму, то звертайтеся до консультантів ГО “Atomy” за цими телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750.

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додамо, що за бажанням ви також можете написати в дірект нашого Instagram – @_a_t_o_m_y_

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *