fbpx

Безкоштовна освіта в технікумі електроніки в Кракові

Безкоштовна освіта в технікумі Польщі

Якщо вас цікавить безкоштовна освіта в технікумі в Польщі, то вам варто звернути увагу на технікум електроніки ім. архієпископа Адама Салеги. Навчальний заклад розташований в культурній столиці Польщі – в м. Краків. Технікум не тільки пропонує перспективні напрямки по спеціальностям, а й професійні практики під час навчання, цікаве дозвілля та дружню атмосферу.

Кожний випускник, що закінчив технікум, отримує диплом міжнародного зразку, який надає право офіційно працевлаштуватися в ЄС. Більше того, випускник може продовжити навчання у вищих навчальних закладах як Польщі, так і ЄС. 

Важливий факт – кожен учень технікуму має право на стипендію!

Безкоштовна освіта в технікумі – переваги

Краків – це культурна столиця Польщі і, відповідно, популярне місце для туристичного відпочинку. Саме тут зосереджені найбільші культурні, наукові і економічні центри країни. Весь рік в Кракові проводять різні фестивалі і дійства, які приваблюють туристів з різних куточків світу.

Тому навчання в технікумі електроніки для ваших дітей не буде нудним! Адже крім цікавих подій, які відбуваються в місті ледве не щодня, тут багато затишних кафе, історичних пам’яток і парків. Самобутня атмосфера міста зачаровує і надихає.

Але ти зовсім не єдина перевага технікуму. Технікум електроніки в місті Краків має цілий ряд незаперечних переваг. Розглянемо їх більш детально:

 1. Навчальний заклад має власні комфортабельні гуртожитки обладнані їдальня ми. 
 2. Класи та лабораторії технікуму дуже сучасні.
 3. Також в навчальному закладі є спортивний зал та зал для заняття фітнесом.
 4. За бажанням учні можуть відвідувати додатково уроки зі стрільби.
 5. Навчальний заклад, як і більшість закладів Польщі, практикує велику кількість позакласних гуртків.

І це далеко не повний перелік! Адже всі студенти можуть проходити професійну практику в готелях і підприємствах Польщі. Викладацький склад висококваліфікований, а сама атмосфера в закладі дуже дружня. Додайте до всього цього ще й інтернет-центр з сучасним мультимедійним обладнанням і зручне розташування самого навчального закладу і ви зрозумієте, що технікум електроніки стане гарним вибором для подальшого навчання вашої дитини.

Перелік спеціальностей і вимоги до студентів

В технікумі електроніки ваша дитина може обрати одну з представлених спеціальностей:

 • економіст;
 • спеціаліст з торгівельної справи;
 • логіст;
 • фахівець з обслуговування туристів;
 • електронік;
 • спеціаліст з обслуговування систем і джерел відновлювальної або регенеративної енергії;
 • розробник цифрових і графічних процесів.

Відповідно, щоб вступити до технікуму на будь-яку зі спеціальностей майбутній студент має подати пакет документів до закладу завчасно. Вступна кампанія в технікумі розпочинається в травні і триває до кінця червня. І головна вимога – учень має бути молодше 18 років!

Що ж стосується того, які саме документи знадобляться, то потрібно буде надати атестат з додатком, свідоцтво про народження, закордонний паспорт або дитячий проїзний. Також потрібно буде заповнити медичну форму 086-О або 086-У і надати 4 фото візового формату.

Звісно, що знадобляться заяви від батьків на виїзд дитини за кордон і заповнені адміністративні бланки. Додамо також, що для навчання в польському технікумі дитина має володіти польською мовою. Для цього ви можете записатися на програму по вивченню польської мови від ГО “Atomy” – детально читайте ТУТ.

Що стосується оплати, то освіта в технікумі є безкоштовною! З приводу інформації щодо вартості проживання, харчування і транспорту звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750 – консультування БЕЗКОШТОВНЕ.Звертаємо також вашу увагу на той факт, що неповнолітнім студентам можна знаходитись на території Польщі тільки за умови наявності юридичного опікуна. З цього приводу ви також можете звернутися до наших менеджерів, або ж пишіть нам на електронну пошту – atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете залишити коментар під цим записом або заповнити форму нижче:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *