fbpx

Безкоштовна освіта в технічних і загальноосвітніх школах ім. проф. Збігнева Стрілецького

Сандомир – старовинне польське місто з довгою історією, де безкоштовна освіта для студентів з України не міф, а реальність. Місто розташоване на краю Келецько-Сандомирської височини, що спадає крутими схилами в долину річки Вісли. Колись Сандомир був одним з найбільших міст Польщі. Як головний королівський штаб, Сандомир був місцем перебування князів і резиденцією королів. 

Тому й не дивно, що в цьому місті створено дуже багато технікумів. Деякі з них входять до об’єднання технічних і загальноосвітніх шкіл ім. проф. Збігнева Стрілецького. Двері технікумів, що входять до об’єднання, гостинно відкриті для учнів з України! Тут вони можуть здобути такі спеціальності, як:

  • інформатик е-sport;
  • автомеханік;
  • оздоблювальник на будівництві – дизайнер;
  • перукар.

Об’єднання технічних і загальноосвітніх шкіл ім. проф. Збігнєва Стрілецького – це сучасний і інноваційний навчальний заклад, спрямований на потреби сучасного світу. 

Перелік спеціальностей

Отримати спеціальність в технікумі можна безкоштовно! Але розглянемо більш детально кожен з професійних напрямів.

Інформатик e-sport

Це спеціальність, яка направлена виключно на е-спорт, що поєднує захоплення, хобі і науку. Студентів вчать розвивати свої інтереси як гравця, організатора турніру, коментатора, тренера або менеджера команди.

Професія дозволяє випускникам по закінченню навчання працювати в дуже активній галузі ІТ, бож на сьогоднішній день кожне підприємство та офіс залежить від ІТ-обладнання та ІТ-мереж. Саме тому спеціальності, пов’язані з цією сферою, користуються великим попитом не тільки в Польщі, а й в Європі.

Під час навчання студентів вчать працювати з різними операційними системами, розповідають, як правильно мають функціонувати локальні комп’ютерні мережі. Також учні вчаться проєктувати, створювати, адмініструвати і використовувати бази даних. І це лише малий перелік навичок, які отримує випускник по закінченню навчання.

Автомеханік

Дуже затребувана спеціальність на ринку труда. Випускники по закінченню навчання зможуть працювати в різних галузях автомобільної промисловості, починаю від звичайних СТО і закінчуючи компаніями, які займаються дистрибуцією запасних частин для авто. І, звісно, що автомеханік може заснувати власний бізнес, надаючі автомобільні послуги.

Студентів вчать виконувати технічне обслуговування автомобілів, діагностувати стан різних систем транспортного засобу. Крім того, учнів додатково готують для отримання прав категорії В.

Оздоблювальник на будівництві – дизайн інтер’єру

Студенти, які обирають цей фах, вчаться в добре обладнаних шкільних студіях, а стажування проходять в ремонтних, оздоблювальних і будівельних компаніях Сандомиру.

Отримуючи спеціальність студенти вчаться візуалізовувати облаштування інтер’єрів, вивчають принципи ергономіки і методи створення композиції. Також їх навчають правильно підбирати будівельні і оздоблювальні матеріали, оформлювати кольорову гаму, працювати зі стилями. 

По закінченню навчання випускники можуть виконувати роботи з монтажу, облицювання і оздоблення. Також вони можуть займатися організацією, контролем і складанням кошторису витрат на оздоблювальні роботи і будівництві.

Перукар

Професія перукаря дуже цікава і аж ніяк не нудна. Тому обрання такої спеціальності – це гарна ідея!

Під час навчання студентів вчать виконувати різноманітні зачіски і дизайнувати іх. Звісно, що спеціалізація включає вміння надавати послуги щодо обсягу перукарських послуг, вибору кольору і зачіски. Крім того, Їх навчають доглядати за волоссям і шкірою голову. 

Це лише малий перелік навичок, які отримують учні, що обрали професію перукаря! По закінченню навчання вони можуть як надавати перукарські послуги, так і проєктувати і виконувати різні зачіски.

Безкоштовна освіта – важлива інформація про вступ

Вступна кампанія в технікумі розпочинається в квітні. Приймають до навчального закладу учнів з України тільки після 9-го класу. Вік учня має бути не менше 14 і не більше 18 років, він має вільно володіти польською мовою на рівні А2-В1 і отримати позитивний результат співбесіди.

З пакету документів необхідно підготувати атестат про закінчення 9-го класу з додатком, свідоцтво про народження, закордонний паспорт, медичну довідку з картою щеплень. Також знадобляться фото візового формату в кількості 4-х штук, заява від батьків на виїзд дитини за кордон завірена нотаріусом, а також 2 заяви на вступ до технікуму – від батьків і від учня.

Щодо вартості навчання, то воно безкоштовне. Батьки сплачують за проживання 100 злотих на місяць, харчування 11 злотих на місяць і страхування 55 злотих на місяць.

Пам’ятайте, що неповнолітнім учням для навчання в Польщі потрібен юридичний опікун! 

Більше інформації ви дізнаетесь, якщо подзвоните нам за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750

Або напишите на електронну пошту – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com 

Також ви можете заповнити форму нижче і ми вам передзвонимо:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *