fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі: ТЕВ технікум Валбжих

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Успішне майбутнє починається з гарної освіти! Коли в людини є освіта і професія, вона відчуває більше впевненості у власному майбутньому. Звісно, перше, що спадає на думку – це університети. Але ми пропонуємо вам розширити горизонти і звернути увагу на польські технікуми.

Технікуми Польщі – це:

  • сучасна матеріальна база;
  • досвідчені викладачі;
  • продумані навчальні програми;
  • спрощений вступ до вищих навчальних закладів!

І навчатися в них можуть студенти з України абсолютно безкоштовно!

Варто відзначити той факт, що Польща – це країна, яка знаходиться зовсім поруч з Україною, тому батьки можуть часто відвідувати своїх дітей. Вартість життя в країні досить невисока, що ідеально для студентів. Крім того, польща – країна з європейськими цінностями!

Переваги ТЕВ технікуму Валбжих

В технікумі усе спрямовано на те, щоб випускники по закінченню навчального закладу могли стати успішними! Українські учні навчаються у групах разом з польськими. Це сприяє вивченню польської мови та інтеграції у європейське суспільство.

Проте ми все ж таки радимо вам завчасно подумати над вивченням польської мови. Адже при вступі цей фактор теж будуть враховувати. Якщо ви обрали саме технікум Валбжих, то завчасно запишіться на курси по вивченню польської мови, або ж приєднуйтесь до програми від ГО “Atomy”. Просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки чи дзвоніть нашим менеджерам – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Вони зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. 

Повернемося до переваг технікуму. І перше, що маємо відзначити – факт того, що найкращі учні мають можливість пройти практику за кордоном та навіть отримати стипендію. Але головне те, що діти живуть у середовищі високих стандартів життя і усвідомлюють важливість якісної освіти для успішної кар’єри. А це є дуже гарною мотивацією для того, щоб досягати результатів!

ТЕВ технікум Валбжих – це один з багатьох навчальних закладів, який пропонує абітурієнтам сучасну та професійну навчальну базу. В закладі є спеціально обладнані аудиторії, а також професійні лабораторії і класи! Варто відзначити і викладацький склад в технікумі. Всі вчителі і вихователі закладу є справжніми професіоналами. Саме вони є головною запорукою того, що випускники по закінченню навчання стають якісними спеціалістами!

В технікумі також діють меценатські класи. Мова йде про співпрацю з найвідомішими компаніями світу – Microsoft, Canon, Schwarzkopf. Так от в таких класах студенти мають змогу вчитися у кращих з кращих! В закладі додатково діють різні курси, тренінги, майстер-класи, завдяки яким учні можуть отримати додаткову кваліфікацію з сертифікатом.

Ознайомитися з загальними правилами вступу до польського технікуму ви можете ТУТ. Але ви можете також написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Навчання після 9 класу в державних навчальних закладах Польщі для українських абітурієнтів є безкоштовним! Проте можна обирати і приватний коледж з платним навчанням. І тут варто відзначити, що є деякі приватні заклади, які діють за програмою державних, тобто навчають студентів безкоштовно.

Щоб дізнатися більше, звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” або ж підписуйтеся на нашу сторінку в Instagram.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *