fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі: технікум в Оструві Любельському

Atomy - Європейська Просвітницька Ініціатива

Якщо вас турбує таке питання, як безкоштовна освіта в Польщі, то ви потрапили за адресою. Адже саме тут ви дізнаєтесь максимум інформації від “Atomy” про те, в яких навчальних закладах Польщі українські студенти можуть здобути освіту безкоштовно.

І сьогодні наша розповідь про технікум в Оструві Любельському. Середня освіта в Польщі для українців – це можливість здобути перспективну спеціальність з подальшим працевлаштуванням. 

Затишна атмосфера, мальовничий пейзаж, організоване дозвілля і Європейські дотації роблять навчання в технікумі привабливим не тільки для поляків, а й для абітурієнтів з України.

Безкоштовна освіта в Польщі – переваги навчального закладу

В технікумі є всі можливості для того, щоб отримати сучасну освіту! Чого лише варті студії, які призначені для занять з інформатики! Одна з них спеціально обладнана для для групових занять іноземними мовами.

До всього цього в технікумі є:

  • власний конференц-зал;
  • різноманітні спортивні майданчики, спортивний і тренажерний зали;
  • поле для стрільби;
  • тенісний корт;
  • власний гуртожиток на території технікуму. 

До речі про гуртожиток! Він обладнаний 2-х і 3-х місними кімнатами. Також в ньому є кімнати для навчання, їдальня з триразовим харчуванням, кімнати для відпочинку, комп’ютерні класи, спортивний зал, сауна, тренажерний зал і навіть безкоштовний Wi-Fi. 

В навчальному закладі підтримується домашня атмосфера, що сприяє розвитку творчого потенціалу в учнів. Загалом, переваг дуже багато! Наприклад, найактивніші студенти можуть приймати участь в Молодіжній Раді гуртожитку.

І все це не враховуючи той факт, що регулярно в закладі організовують різні конкурси, змагання, екскурсії та розваги. Але перейдемо до переліку спеціальностей!

Перелік спеціальностей

В навчальному закладі абітурієнти можуть обрати одну з представлених спеціальностей:

  1. Механізатор сільського господарства та агротроніки. Така професія підійде тим, хто цікавиться механізацією у сільському господарстві і планує працювати у цій галузі, або ж хочу започаткувати власний бізнес. 
  2. Механік – це професія для тих, хто має технічний склад розуму і любить механіку як таку. Відзначимо, що студенти вивчатимуть механіку загально і всебічно. 
  3. Технік гірничої справи та гірничого видобування – це дуже вузькоспеціалізований напрямок, який підійде тим, хто хоче працювати у гірництві, на шахтах і т.д. 
  4. Технік торгівельної справи – цей напрямок буде цікавий учням, які мають підприємницьку жилку, цікавляться економікою, рекламою, сферою торгівлі, для тих, хто хоче вміти в майбутньому успішно продавати будь-які товари та послуги. Навчання за цим напрямом дає можливість оволодіти універсальними інструментами продажу товарів та послуг,  успішне застосування таких навиків та знань можливе в будь-якій галузі.
  5. Інформатик – це дуже популярний напрямок професії на сьогодні. Адже інформаційні технології розвиваються дуже стрімко. Тому на багато років вперед випускники точно будуть забезпечені роботою. 

Як бачите, перелік спеціальностей досить перспективний! Тому технікум і приваблює увагу багатьох абітурієнтів не тільки в Польщі, а й в Україні.

Умови вступу

Якщо технікум в Оструві Любельському зацікавив вас, то пам’ятайте, що встапна кампанія в цьому навчальному закладі починається 1 травня і триває до 15 липня. В плані вимог і пакету документів – все стандартно для польських технікумів. Більш детально ви можете ознайомитись з важливими аспектами ТУТ.

Навчання в технікумі є безкоштовним. Сплачувати потрібно 50 злотих на місяць за проживання і харчування 200 злотих на місяць. Також окремо потрібно оплачувати страхування 50 злотих на місяць.

Варто також враховувати одноразові виплати. Наприклад, за підручники на 1 навчальний рік потрібно сплатити 400 злотих. Також єдиноразово сплачується річне страхування від нещасних випадків в розмірі 56 злотих.Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію, то звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy”. Для цього телефонуйте за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або заповнити форму нижче.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *