fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі: технікум ім. Яна Павла ІІ

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

А ви вірите, що безкоштовна освіта в Польщі – це реальність? Якщо ви відповіли “Так”, то ви абсолютно праві! Сьогодні кожна українська дитина може продовжити навчання в польському технікумі і це навчання буде безкоштовним. 

Звісно, що деякі витрати будуть, але важливо те, що за саме навчання ви сплачувати не будете!

Більшість технікумів в Польщі надають можливість навчатися безкоштовно. Одним з них є технікум ім. Яна Павла ІІ у місті Войніч. Цей навчальний заклад у 2016 році відзначив своє 80-річчя! 

Від початку, а було це в 1936 році, заклад діяв, як школа для хлопчиків. В ній викладали лише такі предмети, як садівництво та ведення сільського господарства. Трохи пізніше діяльність школи була припинена, тому що будівля займали німці у військових цілях. 

Повторне навчальний заклад був відкритий 20 червня 1940 року, а через 7 років він змінив свій профіль, додавши до учбової програми нові напрями навчання і надавши дівчаткам можливість вступити на навчання.

Переваги учбового закладу

Станом на сьогодні технікум може похвалитися навчальними приміщеннями. які добре обладнані, і сучасними класними кімнатами, де учні проходять практичні заняття. Зауважимо, що будівля технікуму зазнала повну реконструкцію – і в середині, і зовні.

Головний пріоритет технікуму – сприяння інтересам учнів, їх розвиток через організацію змагань, конкурсів, театральних гуртків і т.д. Студенти часто виїжджають на екскурсії, виставки і концерти. Педагогічний колектив піклується про те, щоб діти могли розвиватися інтелектуально і професійно. 

Рівень освіти в закладі дуже високий! Саме це дозволяє випускникам продовжити навчання у ВНЗ Польщі, або ж влаштуватися на роботу за спеціальністю.

Безкоштовна освіта в Польщі – перелік спеціальностей

Вступити до технікуму українські студенти можуть після закінчення 9-го класу. Навчатися вони будуть рівно 5 років і після цього можуть влаштуватись на роботу, або ж продовжити навчання у ВНЗ.

Що стосується спеціальностей, які доступні для майбутніх студентів, то їх перелік наступний:

  1. Логіст – займається проєктуванням і організацією ефективності систем розподілу, транспорту і комунікації. Також він керує центрами дистрибуції і пунктами обслуговування клієнтів. В обов’язки такого спеціаліста входить і планування і організація безпечного, зручного і швидкого перевезення людей в місцевих і міжнародних перевезеннях і т.д.
  2. Ландшафтный дизайнер – займається плануванням і проектуванням зелених зон, вирощуванням декоративних рослин, доглядом за парками і старими деревами. крім того, він готує майданчики для посадки дерев і чагарників, декоративних рослин, створення газонів і квітників. 
  3. Сфера готельного бізнесу дозволяє випускнику вивчити англійську і німецьку мови, навчитися планувати і організовувати готельні послуги, приймати відвідувачів, виконувати комплексне обслуговування, організовувати конференції, займатися туризмом і т.д.
  4. Технік громадського харчування та послуг гастрономів займається організацією і виконанням послуг громадського харчування. Також він планує закупівлі продуктів харчування, складає меню, обчислює харчову цінність продуктів харчування. такий спеціаліст все знає про дотримання принципів раціонального харчування і сервіровку столів. 
  5. Механік транспортних засобів. Навчаючись на цій спеціальності, студенти вивчають принципи організації технічного обслуговування і ремонту автотранспортних засобів, а також розбираються в оцінці технічного стану транспортних засобів, визначені можливих поломок і їхнього ремонту, продажу автомобілів і таке інше. важливо, що учнів обов’язково навчають водити транспорт. По закінченню навчання вони отримують права по категорії В.

Якщо ви вирішили вступити в технікум Яна Павла II, то не баріться з поданням документів! Щоб дізнатися, коли в закладі розпочинається вступна кампанія, дзвоніть менеджерам ГО “Atomy” за цими номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під записом і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *