fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі: технікум ім. Тадеуша Сендзіміра

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Безкоштовна освіта в Польщі – це можливість для українських студентів отримати диплом європейського зразку і роботу в ЄС. В Кракові є технікум ім. Тадеуша Сендзимира. Навчальний заклад пропонує абітурієнтам досить широкий спектр освітніх послуг.

Вступивши до технікуму, ви можете обрати одну з представлених спеціальностей. Це перспективні професійні напрямки, які дозволять випускникам отримати роботу. Адже всі професії, які студенти можуть здобути в технікумі, користуються попитом на ринку праці.

Безкоштовна освіта в Польщі – головні переваги

Якщо ви обрали саме технікум в Кракові, то ми запевняємо вас, що ви зробили правильний вибір! Адже під час навчання всі студенти проходять професійні практики відповідно до обраного фаху. Крім того, в навчальному закладі всі класи нові! Вони обладнані новими комп’ютерами і всі студенти мають доступ до інтернету.

Але найголовніше те, що викладацький склад технікуму є дуже кваліфікованим! Тому в якості знань, які отримують діти під час навчання, ви можете не сумніватися. Додайте до цього й той факт, що навчання є абсолютно безкоштовним. Проте пам’ятайте, що вступити до навчального закладу можуть абітурієнти тільки після 9-го класу. 

Перелік спеціальностей і професійні напрямки

Технікум ім. Тадеуша Сендзимира пропонує до уваги майбутніх студентів наступні спеціальності і професійні напрямки:

  1. Логіст. Людина, яка контролює потік ресурсів, організацію і інформацію в процесі виробництва, розподілу і зберігання. Такі спеціалісти надають логістичні послуги, а також можуть працювати в сфері туризму, готельного бізнесу і навіть у воєнізованих службах.
  2. Інформатик. Спеціаліст, який може створювати веб-сайти і веб-додатки, проектувати і монтувати локальні мережі, працювати з комп’ютерною технікою і навіть виконувати комп’ютерну графіку.
  3. Сфера туризму. Студенти, які обрали цей напрямок діяльності, можуть самостійно готувати і розробляти туристичні програми, організовувати заходи для туристів, працювати з клієнтами і реалізовувати їх запити. По закінченню навчання випускники мають широкі можливості для працевлаштування, а також можуть навіть організувати власний бізнес.
  4. Готельний бізнес. Ще один дуже перспективний напрямок професійної діяльності. По закінченню навчання випускники можуть займатися продажем готельних послуг, а також їх бронюванням і наданням. Крім того, в обов’язки таких спеціалістів входить, наприклад, підготовка житлових будинків для прийому гостей, підготовка і подача сніданку в установах, які надають готельні послуги.

Що стосується умов вступу і того, які документи потрібні, то загалом вимоги стандартні. Ознайомитися з ними більш детально ви можете ТУТ. Якщо ж у вас ще залишилися питання, то телефонуйте менеджерам ГО “Atomy” за цими номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під записом і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *