fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі – технікум Економіки в Наленчуві

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Безкоштовна освіта в Польщі – це не міф, а реальність. До вашої уваги багато закладів середньої освіти, які пропонують студентам з України саме безкоштовну освіту. В Наленчуві, що в Польщі, знаходиться економічний технікум, який радо запрошує до навчання учнів після 9-го класу. Даний навчальний заклад дотримується високих стандартів в плані організації навчального процесу і методів викладання. Технікум – це місце, де завжди панує порядок і домашня атмосфера. Ці нюанси є дуже важливими для підлітків!

Учбові процеси проходять в спеціально обладнаних класах. Також учні можуть займатися спортом – для цього в технікумі є чудові спортивні об’єкти. Проживають студенти в затишному гуртожитку. А якщо врахувати, що місто Наленчев – це відомий термальний курорт у Польщі, то навчання в технікумі буде вдвічі приємним.

Які спеціальності пропонує безкоштовна освіта в Польщі

В економічному технікумі студенти можуть обрати декілька перспективних спеціальностей:

  • інформатик з графічним дизайном;
  • економіст з е-бізнесом;
  • технік харчової промисловості;
  • технік готелярства;
  • технік туристичного обслуговування.

Вступити на будь-яку з цих спеціальностей студенти можуть тільки у випадку, якщо їм ще немає 18 років!

Розглянемо більш детально відмінності кожної з представлених спеціалізацій.

Економіст з е-бізнесом

На цій спеціальності студенти в обов’язковому порядку поглиблено вивчають математику і географію. Учень, який освоїть цю спеціальність, може працювати бухгалтером, помічником юриста, банківським працівником, на ринку страхування і т.д. Випускники можуть навіть започаткувати власну справу!

Інформатик з графічним дизайном

Профільні предмети на цій спеціальності – математика і інформатика. По закінченню навчання випускники можуть працювати з комп’ютерною графікою і веб-дизайном, надавати технічну підтримку і проєктувати інтернет-сторінки. Також інформатик може виконувати роботу системного адміністратора ОС і комп’ютерних мереж і т.д.

В часи комп’ютеризації професія інформатика стає все більш актуальною! Тому освоїти її варто.

Технік готельного бізнесу

При навчанні на цій спеціальності студенти особливо поглиблено вивчають англійську мову і географію. По закінченню випускники можуть працювати адміністраторами готелів і готельного ресторану. Також вони зможуть працевлаштуватись у відділ бронювання або в маркетинговий відділ. Більше того, якщо випускник особливо здібний в своїй спеціалізації, то він може навіть управляти власним готелем.

Технік туристичного обслуговування

Студенти, які обрали цю спеціальність, поглиблено вивчають англійську і географію. По закінченню навчання випускники можуть працювати менеджерами з обслуговування клієнтів і із розробки туристичного продукту.. Також спеціальність готує до таких професій, як працівник центру туристичної інформації, екскурсовод, організатор конгресів і конференцій, туристичний агент. І звісно, що навчання на спеціальності техніка туристичного обслуговування дає можливість відкрити власну справу.

Технік торгівельної справи

На цій спеціальності студенти поглиблено вивчають математику і географію. А сам процесс навчання дозволяє студентам підготуватися до працевлаштування за такими професійними напрямками, як адміністратор торгівельного залу, консультант. Тако випускники зможуть працювати у відділі фінансів у мережевий магазинах і у відділі онлайн продажів, в інтернет-магазинах і т.д.

Безкоштовна освіта в Польщі: умови вступу до технікумі

Перша і головна умова – це вік абітурієнта, якому має бути не меньше 14 і не більше 18 років. А точніше майбутній студент або студентка має бути молодше 18 років.

Вступна кампанія в технікумі розпочинається 1 травня і триває до 15 липня. Кількість вільних місць обмежена, а тому заявку на вступ треба подавати завчасно. Що стосується вимог до абітурієнтів і необхідного пакету документів, то вони стандартні і ознайомитися з ними ви можете ТУТ.

Що ж стосується вартості, то навчання в технікумі є безкоштовним. Сплачувати треба за проживання 50 злотих на місяць і триразове харчування 18 злотих на день. Також окремо оплачується страховка – 50 злотих на місяць.Доводимо до вашої уваги, що неповнолітні учні не мають права знаходитись на території Польщі без юридичного опікуна! Для того, щоб дізнатися про те, як його оформити, ви можете зателефонувати менеджерам ГО “Atomy” за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Всі консультації надаються БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або заповнити форму нижче.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *