fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі: сільськогосподарський технікум в Кіянах

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Освітні можливості та професійні перспективи при навчанні в польському технікумі дуже широкі! Безкоштовна освіта в Польщі – це шанс для українських абітурієнтів отримати професію в ЄС. 

Комплекс сільськогосподарських шкіл у Кіянах – це лише один із закладів середньої освіти в Польщі, який надає можливість здобути професійну кваліфікацію. Проте і він вартий уваги. Адже навчатися в технікумі українські студенти можуть безкоштовно!

Взагалі комплекс сільськогосподарських шкіл – це одразу декілька навчальних закладів:

  1. Загальноосвітній ліцей, в якому тривалість навчання складає чотири роки. Після закінчення ліцею, випускники можуть здати матуру, що є аналогом українського ЗНО, й продовжити освіту у ВНЗ. 
  2. Технікум – термін навчання п’ять років. За цей час студенти мають можливість здобути робітничу професію, яка користується попитом на ринку праці, а також скласти матуру та спеціальний кваліфікаційний іспит для того, щоб в майбутньому отримати вищу освіту.
  3. Професійна школа – в ній навчальний процес триває всього лише три роки. Цього досить, щоб навчитися на кухаря, кондитера, водія-механіка, автомеханіка, слюсаря, садівника чи фермера.

Тож вступити в школу можуть не лише учні після 9-го класу, а й дорослі люди, які хочуть отримати додаткову професію чи спеціальність.

А оскільки навчальний заклад має виключно сільськогосподарське спрямування, то зовсім не дивно, що в ньому створені всі умови для реалізації майбутніх фахівців агросфери. 

Безкоштовна освіта в Польщі – спеціальності

В технікумі студенти можуть обрати професію технолога агробізнесу. На цій спеціальності вони навчаться всіх особливостей, які потрібні для ведення підприємницької діяльності в даному секторі. Також вони вивчать варіанти реалізації агропродукції та методи її просування на ринку.

Ще одна спеціальність – це технолог механізації сільського господарства і агротроніки. Мова йде про спеціаліста з комп’ютеризації, оптимізації техніки, машин та споряджень. Саме він відповідає за забезпечення інтенсивного шляху для розвитку фермерства на цілий рік. Саме від навиків такого спеціаліста залежить швидкість та якість збору врожаїв, обробки угідь, планування посівів й підготовки родючих площ.

Також в технікумі готують спеціалістів-монтажників устаткувань та систем відновлювальної енергії. Цей професійний напрямок є дуже перспективним у Європі. Крім того, все більш популярним він є і в Україні. 

Якщо учень активний і комунікабельний, то йому може підійти спеціалізація готельного обслуговування. Професія включає етапи створення комфортних умов проживання і дозвілля для гостей, організацію урочистих подій в готельному комплексі і т.д.

Навчають в технікумі і технологів харчування і гастрономічних послуг. Учні під час навчання мають можливість практикуватись у приготуванні страв на кухні з професійним обладнанням. Крім того, студенти мають змогу приймати участь в міжнародних виставках.

І ще одна спеціальність, яку можно освоїти в технікумі – це ландшафтний дизайн. Такий професійний напрямок підійде тим, хто любить працювати з живими квітами, рослина і деревами. Додамо, що професія не просто дуже творча, а ще й високооплачувана.

Ну, і звісно в технікумі навчають ІТ-спеціалістів, а точніше інформатиків! Цей напрямок зараз дуже популярний в усьому світі.

Проживання і харчування

Дирекція навчального закладу дбає про своїх студентів! Для них створюють не просто комфортні побутові умови, а турбуються про те, щоб психологічний клімат був максимально сприятливим. Особливо важливо це для студентів з України і інших країн. В такому юному віці їм напочатку може бути дуже складно знаходитись далеко від рідного дому.

Саме тому в технікумі організовують додаткові заняття з вивчення польської мови, а викладачі активно цікавляться взаємовідносинами у колективі. 

До речі про вивчення польської мови. Її краще вивчити ще до того, як студент приїде на навчання в технікум. Для цього ви можете записатися в нашу навчальну програму по вивченню польської. Просто тисніть на помарачеву кнопку внизу сторінки, щоб дізнатися усі умови, або ж переходьте на цю сторінку і читайте про деталі навчання.

Зауважимо, що всі студенти мають змогу пройти безкоштовні водійські курси, а також брати участь у загальнопольських та міжнародних виставках і конкурсах. Вони мають змогу відточувати свої вміння на новій техніці, у професійних лабораторіях і студіях. Всі бажаючи можуть проходити практики на підприємствах.

До всього цього в навчальному закладі є всі умови для занять спортом, розвитку різних талантів, розширення світогляду і т.д.

А проживають всі студенти в інтернаті, де знаходяться під цілодобовим наглядом викладачів, вихователів і охорони. Харчуються студенти три рази на день, але за бажанням можуть відвідувати супермаркет, е можуть придбати все, що їм необхідно.

Що стосується дозвілля, то тут його забезпечують опікуни! Наприклад,учням організовують барбекю на свіжому повітрі і різні поїздки.

Щоб дізнатися про умови вступу, зв’яжіться з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додамо, що за бажанням ви також можете написати в дірект нашого Instagram – @_a_t_o_m_y_

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *