fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі: комп’ютерна графіка та дизайн

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Безкоштовна освіта в Польщі – це широкі можливості для українських студентів. В польських технікумах діти можуть обрати одну з перспективних спеціальностей, серед яких і комп’ютерна графіка та дизайн. 

В світі цей напрям навчання є одним з найпопулярніших. Все тому, що з кожним днем необхідність в таких фахівцях лише зростає!

Кому підійде 

Спеціальність комп’ютерної графіки і дизайну підійде тим, хто має художнє чуття і при цьому цікавиться комп’ютерними технологіями. Під час навчання студенти дуже кропітливо вивчають професійні графічні програми. Вони вчаться проєктувати в комп’ютерних програмах і по закінченню навчання можуть отримати ступінь спеціаліста.

Під час навчання студенти вивчають:

 • композитинг;
 • способи проектування і редагування публікацій;
 • методи розробки та реалізації веб-сторінок;
 • створення мультимедійних презентацій;
 • сортування і підготовку матеріалів до друку;
 • технологія цифрових процесів;
 • видавничу справу;
 • поліграфічну діяльність. 

Як бачите, спеціальність комп’ютерного дизайнера відмінно підійде тим, хто хоче ознайомитися з сучасними програмами, які призначені для створення мультимедійних презентацій, друкованих та електронних видань, а також цікавиться методами розробки веб-сторінок. 

Безкоштовна освіта в Польщі – характеристика спеціальності

Спеціаліст з комп’ютерної графіки і графічного дизайну – це широкопрофільна професія. По закінченню навчання випускник буде готовий:

 • планувати і реалізовувати цифрові підготовчі процеси;
 • проєктувати і готувати графічні файли до друку;
 • користуватися цифровими пристроями, що застосовуються в поліграфічних цілях;
 • контролювати якість процесів і поліграфічних матеріалів. 

При навчанні студентів дуже багато уваги приділяється обслуговуванню сучасного програмного забезпечення. 

Абітурієнти, які обрали саме спеціальність техніка з графічного дизайну та комп’ютерної графіки, будуть вчитися розробляти і виконувати обробку різних графічних презентацій. Більшість людей не замислюються, проте вони кожного дня бачать навколо себе результати роботи фахівця з графічного дизайну та комп’ютерної графіки. адже такі спеціалісти працюють в пресі, на телебаченні, в Інтернеті. Також вони виконують замовлення на створення плакатів, які потім ми бачимо на біг-бордах, а для створення обкладинок книг, буклетів, листівок тощо.  

І, звісно, без такого спеціаліста неможливо обійтися і при створенні упаковок та етикеток на упаковках продуктів, рекламних матеріалів та візитних карток. 

Які потрібні якості

Щоб вивчитися на спеціаліста з графічного дизайну та комп’ютерної графіки, потрібно володіти певними якостями. Наприклад, абітурієнт має цікавитися комп’ютерною технікою. Крім того, в нього мають бути добре розвинені мануальні здібності, а також “любов” до ретельності, тобто до кропотливого виконання поставленої задачі. 

Також для навчання на спеціальності потрібно мати художнє і естетичне чуття, креативність, художні і технічні вміння. Знадобиться і хороша пам’ять на пару зі вмінням концетрувати свою увагу, а також почуття відповідальності, пунктуальність, самоконтроль і терпимість.

В польських технікумах всі студенти по закінченню навчання отримують диплом, що є підтвердженням отриманої кваліфікації фахівця з графічного дизайну та комп’ютерної графіки. Такий документ дає право на роботу в:

 • поліграфічній промисловості;
 • видавництвах;
 • рекламно-видавничих агентствах;
 • на посадах, що вимагають проектування технологічного процесу виробництва.

Також кожен випускник може продовжити навчання у ВНЗ як Польщі, так і країнах ЄС. Нагадуємо, що навчання в державних технікумах Польщі є абсолютно безкоштовним!

Можливості працевлаштування

По закінченню технікума випускник може отримати роботу в рекламних агенціях, де буде займатися зовнішньою рекламою, приймати участь в рекламних кампаніях і займатися розробкою рекламних гаджетів. Також він може працювати в графічних студіях і видавництвах, а також у фірмах, які займаються маркетинговим обслуговуванням інших підприємств. І це далеко неповний перелік! Наприклад, фахівець з комп’ютерної графіки і дизайну може влаштуватися на роботу в дослідні установи з дослідницької документацією, а також він може заснувати власну фірму, яка буде надавати послуги в сфері комп’ютерної графіки тощо.

Якщо вас зацікавила саме спеціальність техніка комп’ютерної графіки і графічного дизайну, то повідомляємо, що отримати її можна в технікумах наступних міст Польщі – Кросно, Краків, Жешув, і інші. Щоб дізнатися більше інформації, звертайтеся до менеджерів ГО ”Atomy” за вказаними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750.

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додамо, що за бажанням ви також можете написати в дірект нашого Instagram – @_a_t_o_m_y_

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *