fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі: готелярство

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

*інформація надана для ознайомлення відвідувачів сайту

Готельний бізнес – це спеціальність для тих, кого не просто цікавить безкоштовна освіта в Польщі, а хто полюбляє вчити іноземні мови, завжди посміхається і поводиться дуже інтелігентно.

Готелярство – це можливість росширити власний кругозір! Адже під час роботи ви можете зустріти дуже багато відомих і визначних людей – від зірок кіно і музики і до президентів. Готельний бізнес – це дуже популярна і завжди актуальна сфера діяльності. Наприклад, готельні послуги надаються і на круїзних лайнерах.

Наскільки професія затребувана

На сучасному професійному ринку відмічається досить високий ріст вакансій в сфері готелярства. Все тому, що ця сфера досить стрімко розвивається, чим підвищуює свою економічну вагу. Саме це і стало причиною того, що кількість робочих місць у цій сфері суттєво збільшується щороку.

Польща є активним учасником ЄС в економічній і соціальній системі. Тому з кожним роком зростає попит на послуги туризму і готельного бізнесу. Така серйозна конкуренція потребує наявності гарних спеціалістів, які не просто добре володіють іноземними мовами, а розбираються в галузі і сучасних тенденціях щодо забезпечення традиційної гостинності.  

Сучасні готелі – це не просто будівлі, що є надсучасними і гарно обладнаними. Перш за все це персонал! І він має бути компетентним, кваліфікованим і вічливим.

Безкоштовна освіта в Польщі – опис спеціальності

Отримати спеціальність “технік готельного бізнесу” абітурієнти можуть в державних технікумах Польщі абсолютно безкоштовно.

Під час навчання студентів готують до виконання таких завдань, як:

  • проведення заходів рекламного напрямку;
  • продаж готельних послуг і їх бронювання;
  • професійне і комплексне обслуговування постояльців;
  • організація роботи в готельному комплексі і послуг громадського харчування та належного рівня обслуговування;
  • організація конференцій, ярмарків та інших заходів, організованих для туризму і відпочинку.

По закінченню навчання випускники мають знати правила, що стосуються культури обслуговування в зазначеній професії, а також мати знання про системи і готельні мережі. Вони мають уміти організувати оснащення і умеблювання інтер’єру різних підрозділів готелю і громадського харчування.

Це лише малий перелік умінь, якими має володіти випускник після того, як навчання буде закінчене. Адже готельний бізнес – це здійснення координації і організації готельних послуг в готелях та інших об’єктах, які надають послуги гостинності. Працівник має уміти виконувати бронювання готельних номерів та працювати з оплатою.

В сферу діяльності техніка готельного бізнесу входить і праця з VIP відвідувачами. Він також організовує і пропонує додаткові послуги: 

  • конференції;
  • туризм;
  • відпочинок і спорт;
  • оздоровчі та SPA послуги.

Технік готельного бізнесу також може вести листування з одержувачами готельних послуг і підтримувати функціонування офісного обладнання. Він має уміти і користуватися і комп’ютерними програмами і розпоряджатися підсобними приміщеннями.  

Професійні задачі техніка готельного бізнесу – це планування і реалізація послуг на стійці реєстрації, а також обслуговування гостей в об’єкті, що надають послуги готельного бізнесу.

Під час навчання студенти в технікумі вивчають принципи маркетингу, а також вчаться створювати стратегічні плани розвитку туристичних об’єктів. Крім того, вони набувають навичок професійної підготовки послуг отельера і таке інше. При цьому навчання в польському технікумі є безкоштовним! 

Всі студенти обов’язково проходять практику в польських готелях. Більше того, вони мають можливість стажуватися і за кордоном. 

Загалом термін навчання в технікумі складає п’ять років. І за цей час доволі велике значення надається вивченню іноземних мов та географії.

Щоб дізнатися більше про те, в яких технікам Польщі можна вступити на спеціальність техніка готельного бізнесу звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація з приводу навчання в польських технікумах і ВНЗ надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *