fbpx

Безкоштовна освіта в Польщі або, що таке туристичний бізнес

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ви любите подорожувати, а ще вас цікавить безкоштовна освіта в Польщі? Тоді вам буде цуікаво, що в польських технікумах ваша дитина може отримати освіту, що має пряме відношення до сфери туристичного бізнесу!

Щоденно інтерес до туризму зростає, тому і попит на відповідних фахівців теж. У напрямку “туризм” студентів навчають так. щоб в майбутньому вони могли професійно планувати і організовувати дозвілля польських туристів.

Безкоштовна освіта в Польщі – опис спеціальності

Державні технікуми Польщі приймають на навчання студентів з різних країн на спеціальність “технік туризму”. Мета такої спеціальності в тому, щоб підготувати випускників для виконання таких професійних завдань. Таких як: 

  • організація туристичних заходів; 
  • організація заходів і туристичних послуг; 
  • орієнтованість пропозицій туристичних послуг на попит клієнтів; 
  • координування реалізації туристичних послуг з метою досягнення максимального ефекту фінансової і соціальної діяльності компанії.

Технік туризму або ж агент з обслуговування туристів вивчає багато важливої інформації, починаючи від основ цінностей туризму і туристичних визначних пам’яток, економіки і правової сфери і закінчуючи організацією заходів і туристичних послуг. Звісно, що студенти до всього мають добре володіти і іноземною мовою. Враховуючи, що мова йде про навчання в польському навчальному закладі, то і знання польської мови в цьому випадку є необхідним. 

Нагадуємо вам, що команда ГО “Atomy” пропонує всім бажаючим приєднуватись до вивчення польської мови. Просто тисніть на кнопку нижче або ж звертайтеся до менеджерів за телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750

Але повернемося до розгляду професії. Всі студенти під час навчання можуть користуватися новітніми технологіями, комп’ютерними програмами. Вони також можуть виконувати завдання в системах бронювання, використовуючи при цьому сучасні технологічні рішення.

Кваліфікація спеціальності і можливості працевлаштування

Студенти, які навчаються на спеціальності “технік туризму”, обов’язково отримують такі кваліфікації, як вміння планувати і проводити заходи з надання туристичних послуг. Також вони навчаються вести туристичну інформацію та продавати послуги з туризму. Студенти оволодівають всіма необхідними навичками, які знадобляться їм під час роботи, включаючи роботу з ІТ-технологіями. 

Що стосується можливостей працевлаштування, то всі випускники по закінченню навчання і складання іспиту можуть працювати в:

  • туристичних агенціях;
  • інформаційних центрах;
  • туристичних органах місцевої адміністрації з розвитку туризму;
  • фондах, асоціаціях і неурядових організаціях, що мають пряме відношення до сфери туризму;
  • офісах організацій конгресів і конференцій в готелях, пансіонатах, спортивно-оздоровчих центрах.

І, звісно, всі випускники мають змогу організувати власний бізнес, працюючи в якості туристичних агентів. 

За бажанням всі випускники можуть продовжити навчання у ВНЗ Польщі чи інших країнах Європи. 

Зауважимо, що отримати спеціальність “технік туризму” можна отримати в технікумах,  які знаходяться в Кракові, Любліні, Новий Сонч. Щоб дізнатися більше важливої інформації звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy”, щоб отримати відповіді на свої запитання. Проте до того ви можете ознайомитися з тим, які вимоги необхідно виконати, щоб претендувати на вступ до польського технікуму. Цю інформацію ви знайдете ТУТ. 

Ви також можете написати листа нам на пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *