fbpx

Безкоштовна освіта в гастрономічному та готельному технікумі

Для студентів з України, яких цікавить безкоштовна освіта в Польщі, ще одним варіантом для закінчення середньої освіти технікум в м. Сандомир. Цей навчальний заклад вже більше 60 років забезпечує кваліфікованими працівниками сферу гастрономії та готелярства не лише в Польщі, а й за кордоном. Студенти технікуму обов’язково проходять практики в кращих польських готелях та туристичних компаніях.

Українські студенти можуть вступити в технікум на одну із спеціальностей:

  • готельна справа;
  • організація туризму;
  • харчова промисловість.

Навчання в технікумі триває 5 років. Розглянемо більш детально спеціальності, на які можуть вступити студенти для продовження середньої освіти.

Перелік спеціальностей

Кожна з трьох представлених у технікумі спеціальностей має свої переваги!

Готельна справа

Під час навчання студенти дізнаються загальну інформацію, яка стосується загальних і професійних предметів:

  • організація роботи в готелі; 
  • економіка та право;
  • побутове обслуговування;
  • ІТ-послуги та маркетинг в готельному управлінні. 

Учбова програма також передбачає і вивчення іноземних мов – англійської, німецької та французької. 

Важливо, що студенти в обов’язковому порядку проходять практику у готельній майстерні, яке має усе необхідне обладнання. Крім того, учні проходять і професійне стажування в польських готелях, а також готелях Греції, Італії, Португалії, Іспанії. 

Студенти вивчають все, що необхідно для того, щоб максимально якісно проявити себе і свої здібності, використати набуті знання на практиці. Коли навчання закінчується, то учні можуть вступити у ВНЗ або ж працевлаштуватися за фахом.

Харчова промисловість

За п’ять років навчання студенти не тільки вивчають загальноосвітні предмети, включаючи іноземні мови, а й фахові. Коли навчання закінчується, то випускники можуть продовжити його у ВНЗ. Також вони можуть влаштуватись на роботу за обраним фахом та навіть вести власний бізнес.

В цілому ж студенти отримують дві основні кваліфікації – це приготування напоїв та їжі, а також організація харчування та гастрономічних послуг. Звісно, що це лиш загальний опис. Сам учбовий процес включає багато складових. Наприклад, студентів навчають дотримуватись норм правильного і здорового харчування, підготовувати та організовувати масові заходи такі, як фуршети, буфети, тощо.

Організація туризму

Сфера туризму на сьогоднішній день дуже розвинена і популярна. Саме тому обрання такого фаху стане дуже гарним вибором. Під час навчання студенти вивчають іноземні мови, географію туризму, маркетингові прийоми, різну туристичну інформацію, економіку та навіть психологію.

Важливо, що всі учні обов’язково тричі проходять практики по чотири тижні кожна за обраною професією!

По закінченню навчання випускники отримують кваліфікацію в плануванні та здійсненні туристичних заходів і послуг. Вони можуть також надавати туристичну інформацію і займатися продажем туристичних послуг. Учні можуть як продовжити навчання у ВНЗ, так влаштуватися на роботу в туристичні агенції.

Безкоштовна освіта: що потрібно знати про вступ

Перш за все треба враховувати, що вступна кампанія в технікумі розпочинається в квітні місяці. Тому ні в якому разі не треба затягувати з поданням документів. Звісно ж ви завжди можете звернутися до Atomy, щоб дізнатися усю необхідну інформацію. Ми проконсультуємо вас абсолютно безкоштовно!

Тим не менш пам’ятайте, що до навчання допускають учнів з України тільки якщо вони закінчили 9-й клас.Тому майбутнього студента має бути не меньше 14 років, але й не більше 18 років. Звісно, що дитина має володіти польською мовою на рівні А2-В1 і мати позитивний результат співбесіди.

Для вступу потрібно підготувати певний пакет документів, в якому має бути свідоцтво за 9 клас разом із додатком, свідоцтвом про народження, закордонним паспортом, медичною довідкою з картою щеплень. Також знадобляться 4 фото візового формату і нотаріальна згода батьків на виїзд дитини за кордон, 2 заяви від учня і батьків на вступ до технікуму.

Оскільки в технікумі навчаються неповнолітні діти, то для вступу в майбутнього учня має бути юридичний опікун. Дізнатися більше з приводу такої послуги ви можете в наших консультантів.

Важливо! Отримати освіту в технікумі студенти можуть абсолютно безкоштовно! 

Батьки мають сплачувати лише за проживання 100 злотих на місяць, харчування 11 злотих на день, страхування 55 злотих на місяць.

Звернутися до консультантів Atomy за безкоштовною консультацією можна за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750

Якщо у вас ще залишилися питання, то ви можете написати нам на електронну пошту – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com чи написати коментар під цим записом зі своїм питанням.

Або просто заповніть форму нижче і ми вам передзвонимо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *