fbpx

Безкоштовна освіта в аграрному технікумі

Якщо вас цікавить питання, чи можлива безкоштовна освіта в Польщі, то вам буде корисно дізнатися про аграрний технікум в місті Сандомир що в районі Мокошин. Засновано його було 21 жовтня 1921 року, а перший навчальний рік розпочався 1 листопада 1923 року. В ті часи технікум був школою, де навчалися сільські домогосподарки. Тоді в навчальному закладі дівчата могли безкоштовно вивчити мову, історію, релігію і звісно професії сільськогосподарського значення.

Майже через 20 років заклад реформували в державну школу для спільного навчання дівчат і хлопців, а вже в 1951 році школа стала технікумом. По закінченню навчання випускники отримували кваліфікацію агротехніка.

В наші дні техніку є дуже популярним навчальним закладом! Тут безкоштовно можна отримати спеціальність:

  1. Ландшафтного архітектора.
  2. Механізатора сільського господарства.
  3. Садівника.
  4. Техніка сільського господарства.
  5. Ветеринара.

Розглянемо більш детально кожну з цих спеціальностей.

Перелік спеціальностей

Тож, перейдоме безпосередньо до суті!

Ландшафтний архітектор

Ландшафтна архітектура останнім часом користується великим попитом! Тож випускники за цією спеціальністю мають дуже широкі перспективи працевлаштування. Також вони з легкістю можуть заснувати власний бізнес, надаючи послуги по оформленню ландшафту. 

Навчаючись на ландшафтного архітектора студенти освоюють основи проектування зелених зон і вчаться правильно підбирати рослини та садове обладнання. Крім того, вони вивчають багато інформації щодо охорони ландшафту та догляду за ним. Звісно ж під час навчання всі учні проходять стажування, що дозволяє їм отримати практичні навички.

Механізатор сільського господарства

Це спеціаліст, який займається використанням, обслуговуванням та ремонтом транспортних засобів, машин, приладів та інструментів, що застосовуються в сільському господарстві. 

По закінченню навчання студенти можуть працевлаштуватись на будь-яких сільськогосподарських підприємствах або заснувати власний бізнес. Така професія навіть дає можливість вести власне фермерське господарство. 

Навчальна програма побудована так, що студенти під час навчання мають можливість вчитися керувати автомобілем і отримати водійські права категорії В та Т абсолютно безкоштовно! 

Садівник

Це спеціаліст, який може вести власну садівничу діяльність або ж працювати в компанії, яка займається вирощуванням овочів, фруктів и т.і. Студенти, які обрали саме професію садівника, вивчають принципи садівничого виробництва і функціонування продукційних груп. Також вони дізнаються про принципи та методи продажу садівничої продукції і можливість зберігання та експорту садівничої продукції. 

По закінченню навчання випускники отримують кваліфікацію вирощування та ведення садівничих культур, а також планування та організації садівничих робіт.

Технік сільського господарства

Це спеціаліст, який може працювати на підприємствах сільськогосподарського виробництва, в закладах збуту сільськогосподарської продукції. Потрібні такі фахівці і в секторі  агротуризму.

Під час навчання студенти вивчають рослинництво та тваринництво, механізацію сільського господарства і правила дорожнього руху. Детально вивчають економіку і розбираються в темі управління бізнесом в сільському господарстві.

Ветеринар

Це спеціаліст, який доглядає за тваринами в амбулаторних і стаціонарних умовах. Також технік ветеринарії може давати тваринам ліки, які відпускаються без рецепту, проводити санітарно-гігієнічні та фізіотерапевтичні процедури. 

В технікумі учнів вчать відбирати проби для лабораторних досліджень і проводити клінічні маніпуляцій, які необхідних для того, щоб надати першу допомогу.

По закінченню навчання випускники можуть розводити та утримувати тварин, а також виконувати допоміжну діяльність у сфері ветеринарних послуг, ветеринарної інспекції та нагляду.

Умови вступу

Вступна кампанія в аграрному технікумі розпочинається в квітні місяці. Пам’ятайте, що кількість місць обмежена, тому не варто затягувати з поданням заяви на вступ.

Що стосується умов, то вони стандартні. Майбутній студент з України має закінчити 9 класів школи, щоб отримати безкоштовну освіту в технікумі. Вік дитини має бути не менше 14-ти років і не більше 18-ти. При цьому вона має володіти польською мовою на рівні А2-В1. Звісно ж всі документи мають бути в наявності включно зі згодою батьків и позитивним результатом співбесіди.

Далі треба зібрати пакет документів, в якому має бути атестат за 9 клас з додатком, свідоцтво про народження, закордонний паспорт або дитячий проїзний, медична довідка з картою щеплень. Також вам знадобиться 4 фото візового формату, нотаріальна згода батьків на виїзд дитини за кордон і 2 заяви на прийняття дитини до школи – від батьків і від учня.

Звісно, що потрібно буде заповнити всі адміністративні бланки та заяви, додати до них автобіографію учня. Оскільки мова йде про закінчення середньої освіти, то для прийняття дитини до технікуму потрібен юридичний опікун в Польщі. З приводу цього питання ви завжди можете звернутися до консультантів Atomy за безкоштовною консультацією за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750

Тепер по вартості. Навчання в технікумі є безкоштовним так само, як і проживання. Батьки сплачують лише за харчування 12 злотих в день і за страхування 55 злотих на місяць.

Якщо у вас ще залишилися питання, то ви можете написати нам на електронну пошту – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com чи написати коментар під цим записом зі своїм питанням.

Або просто заповніть форму нижче і ми вам передзвонимо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *