fbpx

Атоми. Весняний табір – з 23 березня по 3 квітня

Весняний табір з 23 березня по 3 квітня 2019 рокуВесняний мовний табір з 23 березня по 3 квітня 2019 року в Польщі.

Ось і підійшов час закінчення нашого весняного мовного Проекту “Теплий весняний промінь – “ATOMY”. 1 квітня 2019 року – останній день на цьому Проекті, що ми провели у м.Пултуск. А завтра нові враження, нова Варшава і подорож додому.

На системне прохання батьків Координатор Проектів “Атоми” організувала фотосесію. Де професійними фотографами були запрошені Maksym Shulha та Victor Savchenko, наші хлопці, які наразі є студентами в м. Пултуск.

Хлопці підібрали потрібний краєвид з дивовижним фоном міста й неперевершені красоти околиць – все, що потрібно для створення гарних фотографій.

От і він, останній, в даному заїзді, урок польської мови… та на охочих ще чекає літній проект в Польщі. Дякуємо нашому вчителям Пані Йолі і Пані Луізі за подаровані знання, підтримку, мотивацію та любов.

А закінчився наш табір вечіркою, на якій діти презентували хороші риси один одного. За весь час табору назбиралось багато пам’ятних моментів, тому дітям було чим поділитися та розповісти про свої враження, й вони залюбки слухали про себе та інших.

На закінчення приємного вечору виступила з подякою Nadya Gabliovska й ділилась своїми враженнями, та кожному учаснику на згадку презентувала іменну чашку з символікою табору.

Вечір закінчився теплими словами та обіймами.

Окрема подяка нашому арт-коучу Anna Pliusnina за змістовні, корисні та цікаві тренінги, за допомогу в роботі, за підтримку дітей і приємно проведений час разом.

Дякуємо дітям за відкритість, відвертість, бажання розвиватись, креативність та гарно проведений разом час.

Дякуємо батькам, які довірили своїх дітей нам, та дали можливість удосконалюватись разом з їхніми дітьми. Саме разом ми змінюємо світ до кращого.

За весь час діти отримали незліченну кількість емоцій, нові знання та враження. Ми, в свою чергу, були дуже раді новим знайомствам та враженням, діти постійно дивували своїми талантами. Ми неймовірно щасливі працювати з такими гарними дітьми.

!!! Тому запрошуємо вас знову на літні заїзди… й хочемо відкрити таємницю — діти вже почали між собою обговорювати, хто й коли хоче ще раз зустрітися)) …а це найвища нагорода)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *