fbpx

Атоми. Перший заїзд літнього мовного табору 2019 року – підсумки

Перший заїзд літнього мовного табору - підсумкиПерший заїзд літнього мовного табору в м. Пултуск (Республіка Польща) - підсумки

Десять днів табору промайнули, як одна яскрава і незабутня мить. Настала пора прощатися.

Ми запам’ятаємо цих доброзичливих, веселих, активних, розумних, мрійливих, грайливих, турботливих, товариських, дружніх, цікавих, красивих, талановитих, із почуттям гумору та смаку до життя дітей! І звісно будемо сумувати. Трохи. До наступної зустрічі із ними. Бо ж дехто із них виявив бажання продовжувати спілкування з проектом ATOMY наступного року, а є й ті, хто має намір зробити це ще цього літа.

Розставання було зворушливим, повним вже традиційних обнімашок. Деякі діти почали сумувати вже вчора. Більшість усвідомила свої зворушливі почуття тільки біля автобусу. Діти і дорослі не могли стримати сліз.

Ми дуже щасливі, що мали можливість познайомитися, отримали купу задоволення та гарно провели час разом. Вони подарували нам натхнення, а ми їм безпеку, користь і новий досвід. На фото видно міцні плечі нашої команди, які у разі потреби можуть стати фортецею та підтримкою для підопічних. Сьогодні вони були мокрі від зворушливих сліз.

Дякуємо всім батькам за ваших надзвичайних дітей, ви найкращі! Бажаємо здійснення мрій! І хочемо нагадати, хоча впевнені, що ви все і самі знаєте

ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ВИХОВАННЯ ЗОЛОТИХ ДІТЕЙ

Дитина, оточена підтримкою, навчається захищати.
Дитина, оточена очікуванням, навчається терплячості.
Дитина, оточена похвалою, навчається бути впевненою.
Дитина, оточена чесністю, навчається бути справедливою.
Дитина, оточена безпекою, навчається довірі.
Дитина, оточена схваленням, навчається поважати себе.
Дитина, оточена любов’ю, навчається любити та дарувати любов.
Дитина, оточена свободою вибору, навчається бути відповідальною за свої рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *